Agata: Modlitwa za zupełnie obcą osobę

Szczęść Boże!
Po raz kolejny chce napisać o świadectwie NP , otóż tym razem NP odmawiałam za zupełnie nie znaną mi osobę.
Należę do internetowej wspólnoty modlitewnej co dziennie dostaję na meila intencje do omdlenia, podczas czytania tych intencji zobaczyłam że osoba z mojej wspólnoty prosi/pyta o to czy ktoś mógłby podjąć sie odmówienia NP razem z nią w jej intencji ponieważ jest jej bardzo trudno. Akurat odmawiałam NP w intencji mojej rodziny co rusz modliłam się o zgodę w niej ponieważ byłam już tak zrezygnowana modlitwa o to, że pomyślałam sobie odmowie NP za ta osobę która o to prosi możne chociaż jej pomogę.skontaktowałam się z ta osobą i zaczęłam odmawiać wiem, ze sprawy nie rozwiązały się u niej jest jej bardzo trudno ale wierzę że Matka Boża nikogo nie opuszcza i Bóg wysłucha ją wcześniej czy później.
Podczas odmawiania NP osobiście doznałam wiele łask duchowych, byłam na wieczorze Uwielbienia który był organizowany w mojej miejscowości po raz pierwszy, potem niby przypadkiem trafiłam na
3 dniowe rekolekcje gdzie było wylanie darów Ducha Świętego, tak jak prosiłam Duch Św. wstąpił w moje serce i zapanował w nim spokój, została uzdrowiona z bólu zatok.Ale najważniejsze Bóg zaczał działąć w mojej rodzinie osoby, które ciągle kłóciły się teraz dogadują sie. CHWAŁA PANU!

Msza Święta

w Pompejach

- 25 maja 2021

  • Proszę o modlitwę w intencji męża by był głodny SLOWA Bożego uwierzył że to recepta na jego nasze życie.Za naszymi dziećmi o właściwy ich rozwoj.O pokój serca dla mnie w każdym czasie .

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!