Rajmund: Śliczna Pani, czuła Matka

Pragnę podzielić się swoim doświadczeniem nowenny pompejańskiej oraz zachęcić innych do jej odprawienia.
Obecnie trwam po raz trzeci na modlitwie nowenny pompejańskiej, w sumie to serce chce wykrzyczeć radość z otrzymywanych łask a język nie znajduje słów, aby to uczynić. Modlę się o uzdrowienie mojej mamy z raka piersi. Moja mama przeszła chemioterapię, operacje i dalsze leczenie – towarzyszyłem jej modlitwą nowenny pompejańskiej. Matka Boża nie dała się długo prosić, nie odwróciła się na głos mojej prośby. Pierwszymi owocami nowenny był pokój serca oraz siły w dźwiganiu krzyża choroby. Skutki widoczne nie przyszły jednak od razu. Matkę Bożą czciłem w modlitwie różańcowej przez długi czas -obecnie odmawiam trzeci raz nowennę pompejańską. Mama czuje się dobrze, wyniki też są dobre. Maryja wylewa łaski, przemienia oziębłe, zalęknione i przerażone serce na piękny ogród, w którym rozkwitają najpiękniejsze róże….Powtórzę to, co pisałem w poprzednim świadectwie kilka miesięcy temu. Matka Boża udziela mi także tych łask, o które nawet nie prosiłem – uznając je za mniej ważne.
Różaniec ma wielką moc, siła tej modlitwy jest większa niż wszelka artyleria i zbrojne wojska.
Poprzez odmawianie różańca Maryja doznaje wielkiej czci i może dlatego nie od razu spełnia się to o co prosimy, aby cześć Maryi zwiększała się z każdą odmówioną dziesiątką. Różaniec przemienia serce, rodzi pokój wewnętrzny, którego nie zapewni nam żaden lekarz ani psycholog.
Kto jeszcze nie odmawiał nigdy nowenny pompejańskiej – niech sie nie obawia, ze nie da rady przez tyle dni odawiać 3 lub 4 częsci różańca. Matka Boża tak wszystkim pokieruje dla swojej czci, że dasz rade ! Wynagrodzi to po stokroć. Zachęcam do poznania hirstorii nowenny pompejańskiej, samych Pompejów oraz biografii bł. Bartola Longa – herolda różańca i człowieka świętego. To co on dokonał nie było by możliwe gdyby nie moc, jaką czerpał z różańca. Z ziemi „sodomskiej” , w pogańskiej dolinie pompejańskiej zbudował nowe miasto miłości.
Niech jego przykład i wstawiennictwo zachęca nas do odmawiania różańca i czczenia Matki Bożej Pompejańskiej w Jej cudownym i przepięknym wizerunku pompejańskim, który można zakupić i przy nim się modlić.
Propagujmy nowennę pompejańską bo Matka Boża nie odmówi nikomu, kto modli się różańcem łask !
chętnie porozmawiam z innymi osobami na temat nowenny pompejańskiej: kamilekk9922@wp.pl

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
RajmundMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Dziękuję za pokrzepiające świadectwo. Patrz, Rajmund, jaki prześliczny obrazek Admin dodał do Twojego świadectwa. Pobrałam sobie na telefon.

Rajmund
Gość
Rajmund

Dziękuję Mario. Pozdrawiam

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________