Rajmund: Śliczna Pani, czuła Matka

Pragnę podzielić się swoim doświadczeniem nowenny pompejańskiej oraz zachęcić innych do jej odprawienia.
Obecnie trwam po raz trzeci na modlitwie nowenny pompejańskiej, w sumie to serce chce wykrzyczeć radość z otrzymywanych łask a język nie znajduje słów, aby to uczynić. Modlę się o uzdrowienie mojej mamy z raka piersi. Moja mama przeszła chemioterapię, operacje i dalsze leczenie – towarzyszyłem jej modlitwą nowenny pompejańskiej. Matka Boża nie dała się długo prosić, nie odwróciła się na głos mojej prośby. Pierwszymi owocami nowenny był pokój serca oraz siły w dźwiganiu krzyża choroby. Skutki widoczne nie przyszły jednak od razu. Matkę Bożą czciłem w modlitwie różańcowej przez długi czas -obecnie odmawiam trzeci raz nowennę pompejańską. Mama czuje się dobrze, wyniki też są dobre. Maryja wylewa łaski, przemienia oziębłe, zalęknione i przerażone serce na piękny ogród, w którym rozkwitają najpiękniejsze róże….Powtórzę to, co pisałem w poprzednim świadectwie kilka miesięcy temu. Matka Boża udziela mi także tych łask, o które nawet nie prosiłem – uznając je za mniej ważne.
Różaniec ma wielką moc, siła tej modlitwy jest większa niż wszelka artyleria i zbrojne wojska.
Poprzez odmawianie różańca Maryja doznaje wielkiej czci i może dlatego nie od razu spełnia się to o co prosimy, aby cześć Maryi zwiększała się z każdą odmówioną dziesiątką. Różaniec przemienia serce, rodzi pokój wewnętrzny, którego nie zapewni nam żaden lekarz ani psycholog.
Kto jeszcze nie odmawiał nigdy nowenny pompejańskiej – niech sie nie obawia, ze nie da rady przez tyle dni odawiać 3 lub 4 częsci różańca. Matka Boża tak wszystkim pokieruje dla swojej czci, że dasz rade ! Wynagrodzi to po stokroć. Zachęcam do poznania hirstorii nowenny pompejańskiej, samych Pompejów oraz biografii bł. Bartola Longa – herolda różańca i człowieka świętego. To co on dokonał nie było by możliwe gdyby nie moc, jaką czerpał z różańca. Z ziemi „sodomskiej” , w pogańskiej dolinie pompejańskiej zbudował nowe miasto miłości.
Niech jego przykład i wstawiennictwo zachęca nas do odmawiania różańca i czczenia Matki Bożej Pompejańskiej w Jej cudownym i przepięknym wizerunku pompejańskim, który można zakupić i przy nim się modlić.
Propagujmy nowennę pompejańską bo Matka Boża nie odmówi nikomu, kto modli się różańcem łask !
chętnie porozmawiam z innymi osobami na temat nowenny pompejańskiej: kamilekk9922@wp.pl

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
RajmundMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Dziękuję za pokrzepiające świadectwo. Patrz, Rajmund, jaki prześliczny obrazek Admin dodał do Twojego świadectwa. Pobrałam sobie na telefon.

Rajmund
Gość
Rajmund

Dziękuję Mario. Pozdrawiam

Obrazki z nowenną pompejańską?