Piotr – LIST: Nic nie dzieje się bez przyczyny

Nowennę pompejańską odmawiałem już w 2013 roku. Wtedy również otrzymałem wiele łask ,albo to było 2014 ,ale jest tutaj świadectwo. Teraz jest moja druga nowenna.Śmiało mogę przekazać świadectwo, otrzymałem między czasie pracę , teraz będę zmieniał pracę na inną.Mogę śmiało określić, że nowenna pompejańska uczy przede wszystkim czego my tak naprawdę chcemy. Każdą inna modlitwa oczywiście również moze być wysłuchana, właściwie to nie wiem czemu się nazywa niedoparcia, chyba dlatego ,że musimy się trzymać jednej intencji przez 54 dni.Przecież jest jedna intencja, która wymaga bardzo wiele. Jedni proszą o żonę czy o męża. Sa tacy co jest jedyna nadzieją.

Etapy są takie, Uczenie się dziękować Bogu za wszystko łaski odnośnie dziękczynnej części i cierpienia, wszystko idzie nie po twojej myśli, czasem się zdarzają dziwne niewyjaśnione sytuacje, ale nie tylko w tej modlitwę. Uczymy się na modlitwie czego naprawdę chcemy. Bo mógłbym prosić o miłość, ale przecież muszę sobie zadać pytanie. Czy umiałbym wychować dziecko, czy umiałbym być odpowiedzialny wobec rodziny. Niech również sobie zada dziewczyna, która się modli o dobrego męża. Ksiądz Piotr Pawlukiewicz dał ładne kazanie na ten temat, można znaleźć w Internecie .

A co do łask. To ostatnio mam tak ,ze nic się nie dzieje bez przyczyny. Modliłem się o pracę. Praca zawsze będzie niezależnie jaką się modlitwą pomodli. Tylko musimy być cierpliwi. A i co wazne odmawiałem 3 części, a to dlatego ,że jestem w kółku różańcowym . Wiem, że trzeba 4 części, ale nie dałbym rady.Pewnie dałbym radę ale wolałem jednak odmówić 3 części.

i wygraj książkę

Weź udział w konkursie!

Napisz swoją recenzję

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Ewa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Można odmawiać 3 części różańca – modląc się NP

Obrazki z nowenną pompejańską?