Monika: Większe mieszkanie dla siostry

Chciałam się podzielić z Wami moim świadectwem po odmówieniu NP. To nie była moja pierwsza NP, ale pierwsza w intencji siostry.
Otóż siostra z mężem od blisko dwóch lat bezskutecznie szukała większego mieszkania do zamiany, gdyż z dwójką dzieci 30m 2 stawało się coraz mniejsze.Wiedziałam, że bez pomocy z Nieba sytuacja ta może potrwać o wiele dłużej, więc postanowiłam tę sprawę złożyć na ręce Maryi i prosić o pomoc w znalezieniu większego mieszkania. Gdy zaczęłam odmawiać NP ( od sierpnia do października 2017r.), wydawało się, że siostra znalazła właściwe mieszkanie do zamiany, choć nie była do końca do niego przekonana. Niby zamiana miała dojść do skutku, ale ciągle coś opóźniało jej sfinalizowanie.
W międzyczasie, jeszcze w grudniu odezwała się Pani, która przed rokiem oglądała mieszkanie siostry, z propozycją zamiany, jeżeli jeszcze jest aktualne. Co się okazało, po kilku rozmowach, sprawa się potoczyła tak błyskawicznie, że pod koniec lutego siostra z mężem i dziećmi już zamieszkała na nowym, większym mieszkaniu.
Chwała Panu i Przenajświętszej Panience! Dziękuję Ci Matko Najświętsza, że zaopiekowałaś się moją siostrą i jej rodziną!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Ewa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Chwała Panu!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -