Monia: Dwie nowenny i… dwoje dzieci

Swoje świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej powinnam napisać już dawno, ale… chyba Zły Duch namącił. Pomimo tego Maryja wysłuchała moich próśb z kolejnych nowenn.
Swoją pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w ciąży z pierwszym dzieckiem. Bardzo bałam się porodu, dlatego prosiłam Maryję o łaskę możliwie sprawnego porodu. Bardzo chciałam nie bać się kolejnych porodów, bo marzyliśmy z mężem o przynajmniej dwójce dzieci. Odmawiałam w tej intencji kolejne nowenny przez całą ciążę i moje modlitwy zostały wysłuchane. Poród synka był w zasadzie bezproblemowy, a jeszcze na łóżku porodowym odmawiałam nowennę.
Podobna intencję zanosiłam do Matki Najświętszej kiedy rok później spodziewaliśmy się narodzin drugiego dziecka i tym razem Maryja wysłuchałam. Poród był tak szybki, że ledwo zdążyliśmy dojechać do szpitala!
Aktualnie zaczęłam odmawiać nowennę w intencji zdrowia dla naszego synka i po raz pierwszy poczułam, że Zły Duch bardzo tej nowenny nie lubi, bo już na samym początku nowenny apogeum osiągnął kryzys naszego małżeństwa, ale nadal trwam w modlitwie i chyba zacznę jednocześnie kolejną, o ocalenie naszej miłości. Dziękuję Matce Najświetniejszej za tak potężny dar jakim jest ta nowenna i jednocześnie proszę wszystkich czytających o modlitwę w naszej intencji. Niech Was strzeże Najlepsza z Matek! Z Panem Bogiem!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
irenaEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Monia, nie poddawaj się, wytrwaj w modlitwie! Już się za Was pomodliłam 🙂

irena
Gość
irena

oczywiscie ze sie pomodle i nie tylko dzis, ale jestes od dzis na mojej codziennej liscie osob za ktorymi sie modle

Obrazki z nowenną pompejańską?