Magdalena: Narodziny dzidziusia

Witam serdecznie chciałabym podziękować serdecznie naszej Mateczce, za dar narodzin dzidziusia. Bliska mi osoba bardzo chciała mieć dziecko z mężem starali się długo. Po pierwszym poronieniu stwierdziła, ze nie da za wygraną i będą się nadal starć. Zrobili specjalistyczne badania, jeździli od jednego do drugiego lekarza. Między czasie cała rodzina modliła się do św. Rity za nich o poczęcie dzidziusia. Były kolejne dwa poronienia, ale nie poddawali się.
Zaczęliśmy uczestniczy we mszach odnowy w Duchu Świętym. W tedy pomyślałam o odmówieniu nowenny pompejańskiej za moich bliskich, bo jak nie Mateńka może pomóc i sprawić cud . A ja za każdym razem gdy się zwracałam do Mateńki zawsze była przy mnie i mnie wysłuchiwała i teraz również – urodziła się śliczna zdrowa dziewczynka. Dziękuje z całego serca Mateńce, do końca życia będziemy dziękować za naszą małą dziewczynkę.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
DorotairenaBasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Basia
Gość
Basia

Chwała Panu i Matce Najświętszej! Ośmielam się prosić o modlitwę w intencji CUDu poczęcia zdrowego potomstwa dla mnie i mojego męża. Bóg zapłać i Szczęść Boże 🙂 Błogosławieństwa Bożego życzę wszystkim modlących się NP.

irena
Gość
irena

modle sie basiu co dzien zebys mogla sie cieszyc maciezynstwem ,za wszystkich co tu pisza i zeby znalezli swoje polowki ,bedzie dobrze

Dorota
Gość
Dorota

Ja też się pomodlę za was

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -