Magdalena: Narodziny dzidziusia

Witam serdecznie chciałabym podziękować serdecznie naszej Mateczce, za dar narodzin dzidziusia. Bliska mi osoba bardzo chciała mieć dziecko z mężem starali się długo. Po pierwszym poronieniu stwierdziła, ze nie da za wygraną i będą się nadal starć. Zrobili specjalistyczne badania, jeździli od jednego do drugiego lekarza. Między czasie cała rodzina modliła się do św. Rity za nich o poczęcie dzidziusia. Były kolejne dwa poronienia, ale nie poddawali się.
Zaczęliśmy uczestniczy we mszach odnowy w Duchu Świętym. W tedy pomyślałam o odmówieniu nowenny pompejańskiej za moich bliskich, bo jak nie Mateńka może pomóc i sprawić cud . A ja za każdym razem gdy się zwracałam do Mateńki zawsze była przy mnie i mnie wysłuchiwała i teraz również – urodziła się śliczna zdrowa dziewczynka. Dziękuje z całego serca Mateńce, do końca życia będziemy dziękować za naszą małą dziewczynkę.

W cieniu Krzyża.

Opowieść o św. Ricie z Cascii.

  • Chwała Panu i Matce Najświętszej! Ośmielam się prosić o modlitwę w intencji CUDu poczęcia zdrowego potomstwa dla mnie i mojego męża. Bóg zapłać i Szczęść Boże 🙂 Błogosławieństwa Bożego życzę wszystkim modlących się NP.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!