Magda: Spotkania z córką

Moją drugą NP, odmawiam w intencji mojego brata, aby mógł bez przeszkód widywać się ze swoją córką, ponieważ jej mama utrudnia te kontakty. Sytuacja bardzo napięta. Modlitwę rozpoczynałam dwa razy i właściwie na starcie tak się składało, że przerywałam. Czułam jednak pokój w sercu i czekałam na moment, kiedy będę mogła znowu podjąć się modlitwy w tej intencji. Dzisiaj jest 13 dzień Nowenny, podczas wczorajszej rozmowy z bratem dowiedziałam się, że spotyka się z córką. Do tej pory od prawie roku spotykali się w tajemnicy, córka była bardzo przez mamę „zaszczuta ” i było naprawdę źle. Wierzę, że to wszystko się zmieni, a oprócz tego, że będą się mogli bez przeszkód spotykać dokona się tam i przemiana serc i przebaczenie. Dziękuję Ci Mamo

Hematytowa

dziesiątka

różańca - brelok

 • jak słysze o rodzince zwalajàcej WSZYSTKO NA ZASZCZUTA MSTKE DZIECKA I WINE MATKKI A NIEWINNOSC SYNA BRATA ITP I MODLITWY TO RĘCE MI OPADAJÀ!!!! LEPIRJ NIE BLUŹNIC I POMODLIC SIE WYŁÀCZNIE O SWOJ ROZUM I DAR PRAWDZIWRJ WIARY !!!

  • Są w życiu różne sytuacje.
   A TY JUŻ OSĄDZIŁAŚ ŻE WSZYSTKIE ŻYCIOWE PROBLEMY LEŻĄ TYLKO PO STRONIE MĘŻSZYZNY .
   A gdzie tu miejsce na poznanie prawdy

   krzyczysz zacznij jednak od swego serca bo gdzie złość lub gniew dominuje a co gorsze brak przebaczenia tam Boga w sercu brak i stąd się bieże mase problemów w naszym życiu i modlitw nie wysłuchanych.
   Pretensje mamy jedni do drugich a prace należy zacząć od siebie bo innych zmienić nie możemy ale siebie tak .

   Poczytaj ewangelie odnośnie KRÓLESTWA BOŻEGO

 • Kobiety często”grają” dziećmi.Wynika to ze zranień,złości i chęci zemsty na mężczyźnie.Niepotrzebnie.Rozwód i rozstanie rodziców są dramatem dziecka,z którym zmaga się samo,a na dodatek obwinia siebie i trauma wyjdzie w jego dorosłym życiu.

  Wina leży po obu stronach dorosłych,a autorka modli się w intencji brata,bo jest Jej bliski.To jest dobra postawa,bo mogłaby przeklinać bratową,zamiast walczyć różańcem.Wielu łask i opieki Matki Najświętszej!

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!