Kinga: Modlitwa o pieniądze

Chciałabym złożyć swoje pierwsze świadectwo o Nowennie Pompejańskiej. Odkryłam ją poprzez internet i tak za mną chodziła przez jakiś czas. Podjęłam walkę od 1 stycznia tego roku. Modliłam się w intencji pieniędzy (chciałabym mieć w końcu swoje własne mieszkanie)Matka Boża po części spełniła moją prośbę bo zamiast łatwych pieniędzy otrzymałam przez czas odmawiania Nowenny tyle nadgodzin w pracy, że za 2 miesiące wzięłam podwójne pensje 🙂 Prawdą jest, że nie zawsze otrzymujemy to o co prosimy ale zawsze to czego potrzebujemy.
Otrzymałam w tym czasie łaskę niesamowitego spokoju ducha aż dziwne czułam jakbym była otoczona jakąś ochroną. Poza tym całe zło, poranienia, zapomniane grzechy podczas tej modlitwy się wydostały. Po to by się z tym zmierzyć i oczyścić. Bolało…ale oczyściło…Głowa do góry. Bóg wie co robi!

Polecam każdemu. Bardzo ciężko się odmawia bo wychodzą różne brudy naszego serca. Nikt nie powiedział, że droga do Jezusa jest łatwa i bez wyrzeczeń.
Wiem, że poprzez tą Nowennę odkryłam w sobie niesamowite sfery duchowe których nawet nie byłam świadoma.

Dziękuję Maryi za okazałe mi łaski.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Anna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Modliłaś się o pieniadze i je otrzymałaś wspaniale może z większymi dochodami dostaniesz pożyczke? Tak czy inaczej niech Ci Bòg błogosławi dziękuję za to świadectwo

Obrazki z nowenną pompejańską?