K: A wystarczyło tak niewiele

Długo myślałam o tym czy kiedyś uda mi się napisać takie świadectwo.Staraliśmy się z mężem o dziecko od około 3 lat. Na początku standardowo wizyty u lekarza kończyły się tekstem w stylu proszę się nie martwić po roku nieudanych prób można zacząć się zastanawiać. I tak minął rok, później dwa potem kolejne miesiące i nic się nie zmieniało. O Nowennie Pompejańskiej słyszałam już dawno ale nie mogłam się zebrać żeby zacząć ją odmawiać, myślałam że nie dam rady,że trzeba mieć dużo czasu itd. I tak trwaliśmy dalej w tym beznadziejnym stanie. Wszystkim znajomym się udawało. Co chwilę słyszeliśmy dobre nowiny,że ktoś spodziewa się dziecka i mimo tego,że cieszyliśmy szczęściem innych to w nas panowała pustka i smutek. W końcu poznaliśmy przyczynę. Mój mąż ma słabe wyniki nasienia. Po wizycie u mojej Pani doktor usłyszałam ” z takimi wynikami męża nie zajdziemy w ciąże”. Wtedy świat mi się zawalił, ale dostaliśmy skierowanie do dobrego lekarza. Niestety szukanie przyczyny słabych wyników trwało bardzo długo a kuracje lekami nie przynosiły efektów. W końcu lekarz skierował męża na zabieg usuwania żylaków, który jak stwierdził nie do końca jest potrzebny ale jest naszym ostatnim ratunkiem. I wtedy właśnie zaczęliśmy odmawiać Nowennę Pompejańska razem w miarę możliwości. Jak się okazało wcale nie było to trudne i nie pochłaniało tyle czasu ile myślałam. Prosiliśmy Maryję o poprawę wyników i to aby zabieg się odbył jeśli ma pomóc. Gdy przyjechaliśmy do szpitala nad łóżkiem, na którym położono męża wisiał obrazek Matki Bożej Pompejańskiej. Już wtedy wiedziałam, że będzie dobrze:) Po skończeniu Nowenny zaczęłam odmawiać drugą i kilka dni po jej zakończeniu zrobiłam test, na którym zobaczyłam upragnione dwie kreski. Bóg naprawdę działa w naszym życiu a modlitwa ma wielką moc. Trzy lata zmartwień, lęku i smutku a wystarczyło tak niewiele…Dziś słyszeliśmy bicie serduszka naszego dziecka warto było czekać na ta chwile nawet tak długo. Oczywiście zaczęłam odmawiać kolejną Nowennę w intencji naszego maluszka polecam wszystkim to naprawdę działa wystarczy tylko uwierzyć 🙂

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
KamilaMonikaElzbietaAleksandraMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Piękne świadectwo, K. Czy możesz napisać o jakie żylaki chodzi i czy to dzięki twj operacji udało się wam?

Kamila
Gość
Kamila

Chodzi o żylaki powrózka nasiennego. Czy to pomogło? pewnie trochę też, ale lekarz powiedział nam że na efekty trzeba poczekać nawet do pół roku a nam udało się po 1,5 miesiąca od zabiegu po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Także myślę, że to był trochę cud:)

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Wspaniałe świadectwo. Chwała Panu!

Elzbieta
Gość
Elzbieta

Ta nowenna jest najlepszym lekarstwem na wszystkie nasze bolesci , problemy rodzinne i wiele wiele innych malych I duzych smutkow, odmawiam juz ja trzeci raz I bede odmawiac jeszcze dlugo . Maryjo matenko nasza dziekuje ci za wszystko co dla nas zrobilas , dalas nam wszystko co jest najwazniejsze w naszym zycie dalas nam Swiatlosc Swiata twojego syna a Pana naszego Jesusa Chrystusa , Dziekuje Ci za to i za wszystko co dla mnie robisz. Jezu panie nasz milosci nieustajaca dziekuje Ci za wszystkie laski jakimi mnie obdarzasz Jezu kocham Cie ufam Ci I jestem twoja.Elzbieta.

Monika
Gość
Monika

Piękne świadectwo! Wspólna modlitwa to siła. Chwała Panu i Przenajświętszej Panience i dalszego błogosławieństwa Bożego!

Obrazki z nowenną pompejańską?