Joanna: Walka z nałogiem

Jesteśmy 33 lata po ślubie. Kiedy poznałam mojego przyszłego męża to palił papierosy. Twierdził, że dużo nie pali ala jednak ciągle kupował nowa paczkę, bo tamta si e skończyła. Próbowałam różnych sposobów walki z tym jego nałogiem. Wszystko na nic. Odmówiłam nowennę pompejańską w intencji walki z nałogiem męża. Nic mu na ten temat nie mówiłam. Matka Boża wysłuchała moją modlitwę. Od 1,5 roku mąż rzucił palenie papierosów z dnia na dzień, bez jakichkolwiek środków farmaceutycznych. Jestem z niego dumna. On też wszystkim powtarza, że jak się chce to rzucanie palenia nie jest trudne. Ja jednak wiem, że tylko modlitwa i odmówiona nowenna pompejańska zadziałała na decyzję mojego męża. Teraz rozpoczynam kolejną nowennę w intencji córki, która się pogubiła. Matko Różańca Świętego z Pompejów dziękuję i polecam się Twojej opiece.

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej


Nasze intencje modlitewne:

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
KarolinaKarolKrystyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Przenajświętszej.

Karol
Gość
Karol

Palenie to straszny nałóg. Nie palę, jestem zagorzałym przeciwnikiem tego świństwa. Statystyki mówią same za siebie: miliony giną przez tę rakotwórczą (i nie tylko) truciznę.

Karolina
Gość
Karolina

Sama kiedyś palilam przez 5lat od 8 jestem wolna od tego nalogu.Chwala Panu! Prosze o modlitwę za mojego męża by się nawrócil.Pogodzil się z tym że Bóg chciał go w tym a nie innym miejscu,nie pozwoli mieszać się do nas swojej matce.