Alicja: Terapia dla synka

Nasz synek ma spectrum autyzmu. Mieliśmy bardzo duże trudności ze znalezieniem dla niego odpowiedniego miejsca terapii. Bardzo dużo się za niego modliłam, w końcu postanowiłam odmówić Nowennę Pompejańską. Zdecydowałam że będę ją odmawiać za dusze czyśćcowe, je z kolei będę prosić o wstawiennictwo w sprawie uzdrowienia synka.W czasie nowenny okazało się, że ośrodek do którego trafił syn jest na prawdę świetny, pracują z nim bardzo dobrzy specjaliści, przez tych kilka tygodni zrobił spore postępy, jego pani psycholog wręcz zaczęła podważać diagnozę i mówić, że jej zdaniem wyjdzie z tego.
Prócz tego w czasie nowenny zadzwoniła do mnie osoba, która kilka miesięcy wcześniej sprawiła mi bardzo dużą przykrość i miałam poważny problem z przebaczeniem jej. Osoba ta zadzwoniła i przeprosiła mnie.
Wydarzyło się jeszcze kilka innych pozytywnych rzeczy, nie są to może jakieś spektakularne przemiany, ale coś do przodu w różnych dziedzinach naszego życia ruszyło. Dziękuję Panu za to całe dobro, którego dokonał przez wstawiennictwo Maryi i dusz czyśćcowych.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Ewa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Alicjo, razem z Tobą cieszę się z tych wszystkich dobrych zdarzeń, o których piszesz. Życzę pełnego zdrowia dla Twojego synka, wszelkich łask Bożych dla całej Twojej rodziny. Szczęść Wam Boże 🙂

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!