Agnieszka: Niezwykłe Boże Narodzenie

Nowennę Pompejanska odmawiam od 7 miesięcy w różnych intencjach. Jednej nie ukończyłam, z powodu zmęczenia. Modlitwa jest wymagająca ale każdemu ja polecam.
Ponad 7 miesięcy temu straciłam ciążę w 7 tygodniu. Po pewnym czasie siostra powiedziała mi o Nowennie. Podjęłam się tej modlitwy, chociaż nie miałam pewności, że ja skończę. Moja pierwsza Nowenna nie dotyczyła jednak poczęcia i nie została jeszcze wysłuchana. W międzyczasie starałam się zajsc w ciążę. Po ukończeniu pierwszej Nowenny w innej intencji, rozpoczęłam modlitwę o szczęśliwe poczęcie. W miesiąc po ukończeniu modlitwy, dokładnie w Boże Narodzenie, zaszłam w ciążę. To prawdziwy cud, zważając ma wszystkie okoliczności.
Teraz odmawiam 2 Nowenny jednocześnie. za szczęśliwe rozwiązanie i za zdrowie mojego 76 Taty. Tata ma wiele chorób, w tym wkradł się strach i podejrzenie nowotworu. Przed ukończeniem części blagalnej okazało się, że nowotworu nie ma. Są inne choroby ale nie zagrażające bezpośrednio życiu ani śmiertelne.
Dziś ukończyłam część błagalna za zdrowie mojego maleństwa i również dziś jestem po wizycie u lekarza. Dzidziuś rozwija się prawidłowo.
Nowenna daje siłę, wytrwałość i pokój serca.
Wokół mnie pietrzy się wiele problemów ale od kiedy odmawiam Nowennę, zawsze wszystko jakoś się układa.
Dzięki Bogu i Królowej Różańca Świętego

Obrazki z nowenną pompejańską?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Julia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Julia
Gość
Julia

Budujecie mnie tymi świadectwami. Jesteście kochani, dziękuję! Sama modlę się Nowenną w intencji nawrócenia mojego ukochanego, są problemy, piętrzą się jak niewiadomo co, zły atakuje z każdej strony, że szatan zakazuje mi w snach modlić się za B.. Ale trwam w modlitwie, nie poddaje się dzięki Wam i Waszym świadectwom. Nie wiem, czy mój B. jest w stanie odczuć to, że modlę się za niego, czy on to czuje, ze modlę się za niego. Sprawdzić nie mam jak, ponieważ nasza relacja uległa zerwaniu. Ale trwam w modlitwie, ufam, proszę Maryję o rozeznanie w intencji i dziękuję za wszystko, co otrzymałam.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -