Agata: Praca w szkole

Chciałabym się podzielić moim świadectwem o Nowennie Pompejańskiej. Ta modlitwa jest cudowna. Pierwsza swoją nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia pracy jednak jej nie dokończyłam. Po pewnym czasie znowu zaczęłam odmawiam Nowennę w tej samej intencji, pod koniec części dziękczynnej otrzymałam telefon. Jest miejsce w szkole i abym zgłosiła się na rozmowę, otrzymałam tę pracę tylko i wyłącznie za pośrednictwem Królowej Różańca Świętego. Nie złożyłam wtedy świadectwa ale rozpowszechniałam tę modlitwę wśród znajomych. Po dwóch latach znowu sięgnęłam po różaniec gdyż odszedł ode mnie chłopak, którego bardzo kocham. Modlę się w intencji o jego nawrócenie oraz o to aby do mnie wrócił. Jest to trudna modlitwa gdyż zły działa ale nie poddaję się i mocno wierzę i ufam, że i tym razem Maryja mnie wysłucha. Módlcie się NP ona dodaje siły każdego dnia. Amen

Obrazki z nowenną pompejańską?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Marek (adm.)Agnes Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnes
Gość
Agnes

Moja przygoda z nowenna zaczęła się rok temu, ale przerwałam ponieważ naczytałam się jak diabeł dręczy i przez to o mało nie sfiksowalam, nie mogłam spac w nocy i byłam w ciągłym strachu. Dlaczego niektórzy opisują jak diabeł przeszkadza. Mnie to przerazilo.

Marek (adm.)
Admin
Wytrwały
Marek (adm.)

Jeśli tak, to porozmawiaj o tym ze spowiednikiem, bo inaczej to każda modlitwa skończy się zarzucaniem z powodu ataku złego ducha.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -