Agata: Modlitwa za osobę która mnie zraniła

Piszę dziś świadectwo jak matka boża mi pomogła, odmawiałam nowenne pompejańską gdzieś dwa lata temu.
Był to dla mnie trudny czas bo byłam zakochana w chłopaku który mnie bardzo ranił , może dlatego bo myślalam że on mnie tak kocha jak ja jego. Tak pszynajmniej mówil ale mniał całkiem inne interessy, chandlował narkotykami , spotykał sie z kolegami można powiedziec że widywaliśmy sie bardzo żadko. Może dwa razy w roku. Brzmi to dziwnie i glupio ale ciągło to sie 5 lat i my mieliśmy kontakt prawie tylko pszez internet i ja pszez te lata żyłam w depressi .On kontakt ciągle zrywał i jak próbowałam zapomnieć o nim to znów się pojawiał. A ja nie mogłam z tym zkończyć, najbardziej bolało że wine dawał zawsze mi a ja pszepraszałam.
Usłyszałam o nowennie pompejańskiej i zaczełam sie modlić za niego , o łaski które poczebuje, kontakt sie zerwał w czasie początku nowenny, czułam sie bardzo silna we wczas modlitwy i zaufałam maryji ale tez czułam jak bsrdzo szatan chciał żebym sie bała.
Nigdy w takim krótkim czesie nie mniałam tyle wypadków samochodowych, można powiedzieć ze wczesniej nigdy nie miałam. Wiedzowłam czyje to dzieło ale nie bałam sie i sie nie poddałan.
Pszyszedł ostatni dzień nowenny , zakończylam nowennę zrobiłam znak krzyża i w tym samym czasie dostałam wiadomość od chłopaka za którego sie modliłam.
Częsłam się cała bo był to dla mnie cód bo wiem że zostalam wysłuchana.
Następna modlitwa była aby zapoznać chłopaka ale w myślałam dalej o nim to pan bóg pokazał mi ze ma dla mnie inne plany.
Kontaktu już nie mamy a ja zostałam uleczona z depresji.
Myślę że tak miało być aby być bliżej boga.

Obrazki z nowenną pompejańską?

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MagdalenaPolkaSaa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Saa
Gość
Saa

Chwała Bogu! Mimonwszydtko byłoby dobrze gdyby pisała Pani słowa „Bóg” i „Maryja „wielką literą z szacunku do Nich i do naszego polskiego języka.. nie wspomnę o pozostałych zasadach ortografii, bo ciężko się skupić na treści świadectwa kiedy w oczy „kóją błendy” To tylko taka moja mała dygresja,bardzo się cieszę,że Bóg Pani pomógł:)

Polka
Gość
Polka

Proszę Pani czasami ludzie mają takie zaburzenia ze tak pisza np. Dysleksja. To może być dla nich wstydliwe. Bardzo dziekujemy za Swiadectwo:)

Magdalena
Gość
Magdalena

Bog Cie uzdrowi i poblogoslawi. Tylko Mu zaufaj i zyj Jego slowem. Mechanizm pierwszego kontaktu W Ameryce zostały przeprowadzone badania na 20 000 małżeństw na temat kto jest bajbardziej zadowolony z seksu w małżeństwie. Okazało sie że były to pary katolickie i hasyckie (ortodoksyjni żydzi). Po przeprowadzeniu bardziej wnikliwych testów okazało się, że w tych grupach był największy odsetek małżeństw, które poraz pierwszy współżyły seksualnie ze sobą po ślubie. W toku kontynuacji tych badań, okazało sie, że istnieje pewna korelacja pomiędzy szcześliwością pożycia małżeńskiego a stanem dziewictwa osób, ktore decyduja sie na stanowienie pary małżeńskiej. Zjawisko to nazwano MECHANIZMEM PIERWSZEGO… Czytaj więcej »

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -