Stanisław: Dziękuję za uzdrowienie z kaszlu

Szczęść Boże
Witam serdecznie, moją 1szą nowennę zacząłem odmawiać w lipcu 2017 gdy byłem bardzo zakochany w pewnej dziewczynie ,chciałem się przyjaźnić ale ona nie chciała się nawet spotkać, z rozpaczy zacząłem szukać w Internecie modlitwy i znalazłem strone z nowenną Pompejańską ,przeczytałem parę świadectw i z kilkoma minutami zawachania czy wytrwam zacząłem odmawiać w intencji miłości i przyjaźni tej konkretnej dziewczyny do mnie. W trakcie odmawiania nic się nie zmieniło wręcz było coraz gorzej ale jeszcze ze mną czasem porozmawiała. Zaraz po skończeniu 1szej NP zacząłem odmawiać kolejną ale czytając wasze świadectwa ,że nie powinno się prosić o konkretną osobę to prosiłem o miłość prawdziwą, szczerą i czystą. I tak mijały tygodnie a ja z wielką nadzieją modliłem się czekając na cud, że to się zmieni i będzie super ale nic z tych rzeczy, coraz bardziej się oddalała . Trzecią N Pompejańską odmówiłem za siebie prosząc o uzdrowienie z przewlekłego schorzenia kaszlu i chorób z tym związanych. I tutaj Matka Boska mnie wysłuchała, gdyż stale mnie kaszel menczył, zimową porą było najgorzej stale jakiś wirus, grypa itp, chorowałem przewlekle jeden antybiotyk kończyłem tydzień- dwa i znowu choroba a koszel to już tłumiłem tabletkami przeciwkaszlowymi. I jest już luty 2018 a ja mam spokój z kaszlem uciążliwym, czasem zakaszle ale to jakby oczyścić drogi oddechowe i mam wrażenie że jestem odporniejszy na wirusy gdyż jak dotąd nie zachorowałem . Dziękuję Matko Przenajświętrzsza za Łajski jakie wyprosiłaś dla mnie u Pana Jezusa.
Kolejną NP odmówiłem prosząc o dobrą żonę ale dodając jeśli to możliwe to (imię tej dziewczyny ) aby Jezus rozpalił miłość w jej sercu i została moją kochaną żoną. W trakcie odmawiania tej NP zaczęła mnie unikać tak że nie widywałem jej wogule i tak jest do dziś, żal mi tylko że nie porozmawiała ze mną ani jeden raz tak szczerze jak prosiłem, nie powiedziała mi nic ,czy jest w jakimś związku, czy nie jest mną zainteresowana chociaż odnosiłem inne wrażenie może się myliłem nie wiem. Tego to się chyba już nie dowiem ,tak mocno kochałem ale Matka Boska tak sprawiła że nie tęsknię nie cierpię z tego powodu mam wielki spokój w sercu i chciałbym aby ta dziewczyna nie czuła do mnie pogardy, ja życzę jej jak najlepiej. Teraz jestem w trakcie odmawiania 5tej NP w intencji uzdrowienia Sewerynka mojego chrześniaka ,na pewno nie ostatnia bo będę odmawiał kolejne intencj jest tak wiele .
Dodam że od momentu gdy zacząłem odmawiać NP napełniam się spokojem jakąś nadzieją na lepsze jutro choć czasem przyznam się że i jest zwątpienie ,że to raczej jest nie możliwe i tak moje życie jest beznadziejne. Ale trzymam się usilnie różańca świętego staram się jak najczęściej przyjmować komunię świętą bo daje siłę do walki z tymi pokusami, mam nadzieję że odnajdę tą moją jedyną ,że Matka Boska mnie wysłuchała i uprosi u Pana Jezusa miłosiernego łaskę pięknej miłości.
Muszę jeszcze dodać, że Matka Boska zabrała mi skłonnści do samogwałtu w trakcie odmawiania tych nowen, już mnie do tego nie ciągnie mam siłę do walki z tymi pokusami które są i będą bo szatan zawsze będzie szukał okazji aby podwineła się noga. Nie wiem czy moje świadectwo czytających zmobilizuje do odmawiania Nowenny Pompejańskiej ale proszę was kochani spróbujcie chociaż raz odmówić tą nowennę a Matka Boża nie pozostawi was samych, wiem że to nie jest łatwa modlitwa ja sam też doskonale wiele razy nie odmawiam bo pośpiech, praca, obowiązki itd. Ale Matka Boża pomaga i odmieni wasze życie tylko otwórzcie drzwi Chrystusowi.
Dziękuję Matko Przenajświętrzsza za Łajski jakie wyprosiłaś dla mnie i za to że mnie nie opuszczasz, prowadź nas do Boga i wypraszaj łaski gdyż dla Pana Boga nie ma żeczy niemożliwych.
Jezu Ufam Tobie
Pozdrawiam Stanisław.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AniaanonimŁucjaEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Chwała Panu!

Łucja
Gość
Łucja

Gratuluję wytrwałości. Matka Boża zawsze wysłuchuje i obdziela łaskami w swojej dla nas niezrozumiałej kolejności. Zawierz swoje pragnienia Matce Bożej w I sobotę miesiąca na Jasnej Górze w Częstochowie a być może przyspieszysz poznanie upragnionej kobiety.
Polecam na youtubie ” Moc Zawierzenia – świadectwo Marii-Emanuel Dziemian”
Szczęść Boże

anonim
Gość
anonim

Gratuluję wytrwałości i mądrości w modlitwie. Chwała Panu!

PS: czy też tak mieliście, że odmawiając różaniec w czyjejś intencji (chodzi o nawrócenie) poczuliście zapach kwiatów? Z tego co pamiętam to to chyba nazywa się osmogeneza ale na czym to dokładniej polega i jaki to ma związek z taka modlitwą? Proszę pomóżcie mi!

Ania
Gość
Ania

Bóg nie chce wpływać na czyjąś wolną wolę. Tego nie zmieni. Proś o łaskę miłości bez podawania imienia. W głębi serca pragniesz tej konkretnej dziewczyny i stąd nie wysłuchana modlitwa.
Odmów sobie nowenne rozwiązująca węzły samotności.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -