Rodzice: Nasza córka otrzymała pracę

Chciałam dotrzymać obietnicy, co obiecałam Matce Bożej Różańca Świętego z Pompejów, że jeśli wysłucha mojej prośby to napiszę żeby cały świat się dowiedział jak trzeba zaufać i się modlić z wiarą a Maryja wysłucha naszych próśb.Dziękujemy Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie naszej prośby zanoszonej w nowennie pompejańskiej w intencji pracy naszej córki. Mówiąc po ludzku nie było żadnej nadziei, lecz Matka uczyniła cud i córka otrzymała wymarzoną pracę.
Dziękujemy serdecznie Królowo Różańca Świętego.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
AniaKinga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kinga
Gość
Kinga

Dajecie mi nadzieję i wiarę w moc modlitwy. Bóg zapłać 🙂 a mam do Was pytanie drodzy wspólnicy w modlitwie. Odmawiam od wczoraj Nowennę Rozwiązującą węzły w intencji, by Maryja zaopiekowała się mężczyzną, którego kocham. Bartek i ja chcemy być ze sobą, ale ciągle coś staje nam na drodze. Najczęściej są to wspólni „znajomi”, którzy nas świadomie krzywdzą, przeszłość Bartka, który był złym człowiekiem i krzywdził mnie i innych, ale mu wszystko wybaczyłam i czekam na niego. On żyje w przekonaniu, że jest lubiany i ma przyjaciół, co jest bzdura, ponieważ byłam świadkiem rozmów na jego temat w których padały… Czytaj więcej »

Ania
Gość
Ania

Pan Bog jest wiekszy niz wszystkie nasze problemy. Powtarzaj Jezu Ty sie tym zajmij I przestan sie zamartwiac. Pozdrawiam

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -