Monika – LIST: Jezu ufam Tobie

Nowennę zakończyłam 21.01.2018 r.
3 miesiące temu zostawił mnie chłopak, z którym byłam od prawie dwóch lat w związku, znam się od 5 lat. Nasz związek był oparty na bardzo mocnych fundamentach, wspólna modlitwa, zakochanie, czystość, przyjaźń, wspólne cele, marzenia.
Byliśmy szczęśliwi, problemy pojawiały się, ale nie były nie do przejścia, wg mnie. On niestety zrezygnował, przyszedł któregoś dnia i zakończył naszą relację bez konkretnych wyjaśnień. Nie umiem się z tym pogodzić, mój rozum powoli przyjmuje do wiadomości, to że Jego już nie ma. w sercu jednak czuję ogromną pustkę i tęsknotę. Czuję,że to jeszcze nie jest koniec, że to rozstanie jest tylko chwilową rozłąką. Muszę jednak żyć, nie mogę usiąść i czekać na niego. Modliłam się o uzdrowienie serca, w trakcie odprawiania nowenny dużo się zmieniło, zaczęłam otwierać się na nowe rzeczy, na rozwój duchowy, emocjonalny. Moje serce jednak ciągle należy do Niego, nie umiem ot tak go wyrzucić, czuję, że On ma wątpliwości w związku z podjętą decyzją. Jeżeli nie jest wolą Bożą abyśmy byli dla siebie, proszę o uwolnienie z miłości nieodwzajemnionej. Proszę również o łaski dla P. i Błogosławieństwo. Otwartość serca i uwolnienie. Niech się dzieje wola Nieba! Boże daj nam siłę i mądrość do przetrwania tego trudnego okresu. Jestem pełna wiary w to, że jest przygotowany dla mnie (i P.) razem bądź osobno, ale wspaniały plan.
Modlitwa różańcowa stała się czymś bardzo ważnym w moim życiu 🙂

  • Czuje jakbym czytala o swojej sytuacji w życiu . Nie poddawaj się I ufaj a Maryja poukłada wszystko we wlasciwym momencie .

  • Do Admina: Chciałabym.prosic o link do świadectwa „em.: Życie po rozwodzie” szukam go dla znajomej ale wpisujac w wyszukiwarkę nie mogę znalezc. Moze ktos mi pomoże? Z góry dziękuję

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości