Jolanta – LIST: Świadectwo uzdrowienia za przyczyną Heleny Pelczar

Pewnego dnia zakupiłam książkę, która mnie zachwyciła. Jest to biografia Heleny Pelczar. W książce znajduje się modlitwa o beatyfikację w/w Heleny i prośba o przesłanie wiadomości o otrzymanych łaskach za pośrednictwem Heleny Pelczar.
Zimą tego roku moja znajoma z którą kiedyś pracowałam wykonała badanie piersi- mammografię. Wynik badania okazał się niepomyślny, proszono Ją o zgłoszenie się na dalsze badania diagnostyczne.Zgłosiła się do Instytutu Onkologicznego w Gliwicach, celem dalszych badań. Badania i pobrane materiały cytologiczne z guzków piersi i węzłów chłonnych pachowych (prawdopodobnie z 7 miejsc) potwierdziły nowotwór złośliwy. Lekarze zalecili natychmiastową operację. Po operacji miały być naświetlania (radioterapia) lub chemioterapia w zależności od wyników pooperacyjnych. Moja znajoma zdecydowała się na całkowite usunięcie piersi i węzłów chłonnych, chociaż lekarze proponowali częściową amputację z zachowaniem sutka polegającą na usunięciu tylko guzków i węzła pachowego.
Ja podjęłam modlitwę o beatyfikację Heleny Pelczar w intencji o uzdrowienie piersi mojej koleżanki z chwilą gdy dowiedziałam się, że badania wykazały nowotwór złośliwy sutka. Modliłam się codziennie. Miałam wiarę, że wydarzy się coś co pozwoli uniknąć tej operacji. Jednak moja znajoma robiła wszystko żeby stało się to jak najszybciej. Operacja się odbyła. Całkowite usunięcie piersi z częściowym usunięciem węzła pachowego.
Jeszcze w dniu operacji modliłam się o uzdrowienie i kilka dni po ale już nie pamiętam ile. Zaprzestałam jednak modlitwę bo pomyślałam przecież już wszystko stracone, stało się. Aż pewnego dnia córka mojej znajomej powiadomił mnie, że mama otrzymała wyniki z badań histopatologicznych pooperacyjnych – nie ma raka, zmiany chorobowe w piersi okazały się nienowotworowe. Wobec tego dalszego leczenia nie będzie. Jest zdrowa. I stało się! Bogu niech będą dzięki.

Książkę o Helenie Pelczar możesz nabyć pod tym linkiem 

Zachęcamy do poznania tej niezwykłej polskiej stygmatyczki.

Już dostępny!

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
eniaM.ariaAnna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Czyli złe zrobiła naciskając na całkowita mastektomie.

M.aria
Gość
M.aria

Chwała Bogu!

enia
Gość
enia

Chwała Panu!

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną