Ewa: Bóg dał o wiele więcej niż prosiłam

Witam
Długo zwlekałam ze świadectwem coś koło 2-3lat. Swoją pierwszą nowennę zmowilam w intencji mojego związku który się zakończył, chciałam aby mój były wrócił. Odmówiłam w sumie 4 nowenny w różnych intencjach z czego dwie były za tego chłopaka. Z moim byłym było różnie raz dobrze raz zle, odzywał się czasami a czasami długo milczal. Po jakimś czasie odmawiania nowenn czułam w środku że jednak nie chce aby wrócił. Po niecalym roku odmawiania nowenny poznałam chłopaka z którym teraz tworzę szczęśliwy związek już ponad rok. Jestem bardzo wdzięczna Bogu. Wiem że to On wie co jest dla nas najlepsze. Dlatego czułam spokój podczas odmawiania nowenny,w głębi serca czułam że czeka mnie coś dobrego i warto na to czekać. Od nowenny dostałam tez dużo Łask przypomniały mi się grzechy z przeszlosci, czułam obecność Boga na każdym kroku i byłam bardzo spokojna na duszy. Pamiętajmy Bóg ma dla nas o wiele lepszy plan niż myślimy. Trzeba tylko ufać i czekać 😉
Szczęść Boże

Msza Święta

w Pompejach

- 25 maja 2021

  • Piękne świadectwo dające nadzieję. Z jednej strony wiem, ze nie da się na siłę i jak mężczyzna nie chce znajomości żadne modły nie pomogą, z drugiej – tak bardzo tęsknię. Takie świadectwa dają nadzieję, że jeszcze wszystko się ułoży choć niekoniecznie z TYM mężczyzną. Wiem, że muszę pozwolić MU odejść z mojego życia i otworzyć się na nowe, ale wiedza to jedno a serce to drugie.

  • Czuję się bezwartościowa jako kobieta skoro nie byłam w stanie wzbudzić zainteresowania takiego człowieka jak ON.

    • A co ten ON bogiem jest jakimś czy co? Weź przestań. To jego strata, ze nie chciał być z tak wartościową osobą jak TY. Ze nie chciał dojrzeć w TOBIE TWOJEGO piękna. A TY jesteś bardzo wartościowa. Bo Bóg Cię kocha.

    • aniu mam do ciebie pytanie ,czy przypadkiem nie spadlo ci cos ostatnio na glowe?,skad takie myslenie ze jestes bezwartosciowa kobieta?kim jest ten ON ? a moze to najwiekszy osiol na swiecie ,zdaje sobie sprawe ze jest dla ciebie wazny i nie gniewaj sie ze nazwalam go oslem ,wiem serce nie sluga ,ale dlaczego ty masz takie niskie poczucie wartosci?

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!