Anonim: Za wszystko dziękuję Bogu i Maryi

Witam wszystkich. Jest to moje kolejne już świadectwo ale do rzeczy. Kiedyś byłem chory na nerwice,modląc się NP. o łaskę zdrowia otrzymałem tę łaskę.Nad mienie tutaj że najgorsze w tej chorobie były drżenia ciała przez które nie mogłem funkcjonować.Po prostu koszmar,boisz się wszystkich i wszystkiego.Byłem mega szczęśliwy jak przestałem drżeć, znalazłem pracę no i tak upływał mi czas. Ale choroby mają to do siebie że potrafi być tak zwany nawrót choroby,niestety. Po upływie, sam nie wiem może dwóch lat, pewności nie mam nerwica wróciła. Obsesyjne myśli, potem drżenia dłoni a potem drżenia ciała.Musiałem zwolnić się z pracy,ciężko było wyjść rano do sklepu,gdziekolwiek. I oczywiście zaczeły się pretensje do Boga i pytania, za co? dla czego znów mnie to spotkało? No cóż kiedy już minął gniew, pretensja zacząłem NP w intencji aby moje ciało przestało drżeć,poszedłem też do lekarza po leki. No i pewnie jak się wszyscy domyślacie moje ciało przestało drżeć a co do pracy to polecam wszystkim koronkę do Krwawych Łez MB odmawiałem ją zaledwie parę dni prosząc o pracę i zaraz był telefon z propozycją pracy, którą przyjąłem a potem drugi telefon też z propozycją pracy no ale tutaj już musiałem odmówić. Za wszystko dziękuję Bogu i Matce Bożej. Pozdrawiam wszystkich czytających świadectwa i również zachęcam do odmawiania NP ta modlitwa ma naprawdę wielką moc.

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
LinusAnnaMaria+II Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria+II
Gość
Maria+II

Dużo dobrego Ci życzę,każdego dnia opieki Matki Bożej -potwierdzam, Koronka do Krwawych Łez Matki Bożej jest bardzo skuteczna-omawiam codziennie,powinno się odmawiać o 19.00 -Szczęść Boże.M.

Anna
Gość
Anna

Ile masz lat mlody czlowieku,? Jesli mozna wiedziec?

Linus
Gość
Linus

Nie wiem, czy Autor tutaj zagląda, ale napiszę – może komuś się przydać. Otóż, pewnego razu na Mszy o uzdrowienie były opowiadane świadectwa. Facet opowiadał, jak ustał ból fizyczny (chyba żebra lub klatki piersiowej, ale to nie istotne). Parę dni później ból wrócił, więc skontaktował się z księdzem i powiedział, że nie wie, co się dzieje. Ksiądz odpowiedział: ”Jezus uzdrawia całkowicie!”. I na zakończenie świadectwa dodał, że musiał zwątpić w uzdrowienie i z tego powodu ból powrócił, a kiedy sobie zdał z tego sprawę ból ustał. Teraz kiedy piszę ten komentarz przyszła mi myśl (Duch Święty działa): podobną sytuację miał… Czytaj więcej »

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ