8 stron dla Królowej Różańca Świętego nr 31!

Kochani, uruchamiamy trwa nasza regularna akcja „8 stron dla Królowej Różańca”. Zobacz, czego ona dotyczy?

Jaka jest idea tej inicjatywy?

Już szósty rok ukazuje się czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej – „Królowa Różańca Świętego” Naszym założeniem jest, aby było robione po kosztach i tanie. Jego cena jest niska i utrzymuje się od początku poniżej 4 zł. Jest skalkulowana na 32 strony, ale z czasem pojawiła się myśl, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na świadectwa nowenny pompejańskiej, które do nas przysyłacie. Cudem, do którego wielu z nas przykłada rękę jest to, że ukazuje się już w 48 stronach! A zamierzeniem jest, aby osiągnęło 52 strony.

Oznacza to niestety wzrost kosztów druku, więc aby nie podnosić ceny gazety, regularnie zwracamy się do naszych Czytelników na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron. Nasz apel zawsze spotykał się z Waszym przychylnym przyjęciem, a czasopismo KRŚ było zawsze wzbogacone o nasze świadectwa! Ruszamy więc znowu z kolejną odsłoną akcji 🙂

Ile potrzeba do zrealizowania celu?

Koszt dodatkowych stron to suma całkowita ok. 1450-1500 zł. To niemało …ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu kilkanaście groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie!

Jak wspomóc? Tym razem przez stronę www.wdowigrosz.pl!

Jeśli chcesz wesprzeć tę akcję, możesz zrobić przelew na konto naszej Fundacji Królowej Różańca Świętego:
86 7999 9995 0651 8035 8904 0001
Tytułem: „8 stron dla Królowej Różańca Św.”

Albo najwygodniej, wejdź na stronę www.wdowigrosz.pl i wybierz jedną z płatności on-line z dowolnego banku w Polsce (karty, paypal, dotpay).

PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW!

Zawsze umieszczamy w gazecie imienne podziękowania dla Darczyńców z prośbą o modlitwę za WAS! Tak to wyglądało w numerze 28:

Co z ewentualną nadwyżką?

Jeśli uda nam się zebrać nadwyżkę, to tym razem przeznaczymy na RADIO RÓŻANIEC – www.radio.rozaniec.info – i wzbogacenie nagrań. Tak więc u nas żaden grosz się nie zmarnuje! Zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
Marek (adm.)AniaeniaMKnieznajoma Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
nieznajoma
Gość
nieznajoma

Ale Ty masz problemy… No weź przestań! Jak można zamknąć tą stronę! Skoro się tak martwisz natłokiem pracy przy tym, to może zaproponuj swoją pracę/pomoc osobom zajmującym się tą stroną! A nie jej kurde zamknięcie!

enia
Gość
enia

Mateusz pozostań na tej stronie

nieznajoma
Gość
nieznajoma

To napisz nam o nich w swoim swiadectwie 🙂 .

Ania
Gość
Ania

Uważam, że wpisy o nowennach, których intencje nie spełniły się po naszej myśli są bardzo cenne bo pokazują, że nowenna to nie magiczny rytuał tylko droga do Boga. Ja tak to odbieram. Pisząc o intencjach niespełnionych stawiamy sprawę uczciwie. U mnie jedna intencja została spełniona, druga nie, przynajmniej na razie nie. Pokazujemy przez to, że czasem trzeba poczekać, czasem przyjąć, że ta intencja z różnych względów jednak nie zostanie spełniona. Najważniejsze by różaniec oplatał życie nasze i tych, których kochamy.

MK
Gość
MK

Drogi Mateuszu nie wiem skad u Ciebie takie zmartwienia tym co nie potrzeba?…Wlasnie rozpowszechnianie NOWENNY POMPEJANSKIEJ to te świadectwa o których pisales.One sa dla wielu osob ratunkiem bez dwóch zdan!Mam nadzieje,ze świadectwa będą się ukazywać do skończenia Swiata i o jeden dzień dluzej.Zlo przez Ciebie przemawia a nikt zla sluchal nie będzie a do archiwum możesz dac swój post.Jak go kiedyś przeczytasz to może zaczniesz logiczniej myslec.Z Bogiem!

enia
Gość
enia

Mateusz współczujesz ? a może zazdrościsz . Bo admin. ma radosć z prowadzenia tej strony . No i Szefowa to sama Matka Boga .Może być lepiej?

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -