177. urodziny bł. Bartola Longo!

Nowenna pompejańska, Sanktuarium w Pompejach, Obraz Matki Bożej Pompejańskiej… Co je łączy?

Nie mielibyśmy ich bez Bartola Longo! Z tej okazji – mała promocja.

Bartolo Longo nie tylko patronuje naszej stronie www.pompejanska.rosemaria.pl, a już od ponad 15 lat naszym działaniom pomocowym dla osób udręczonych duchowo. Jest patronem Fundacji Królowej Różańca Świętego. 5 lat temu, w jego urodziny, założyliśmy stronę zywyrozaniec.pl, a 4 lata temu Radio Różaniec!

ODWIEDŹ jego stronę: www.bartolo-longo.pl!

KONIECZNIE pomódl się o jego kanonizację!modlitwa. Możesz prosić o szczególne łaski dla siebie i swojej rodziny!

A jeśli chcesz poznać, kim był i o czym pisał, powinieneś poznać jego wielkie, poruszające dzieło życia. „Historia sanktuarium w Pompejachto zapis łask Matki Bożej Pompejańskiej i tego, jak opuszczone i biedne Pompeje zamieniły się w kwitnące wiarą i miłosierdziem miejsce, z którego zaczęły promieniować łaski na cały świat!

Polecam Ci biografię bł. Bartola Longo w korzystnej cenie: zobacz tutaj.

Poznaj bł. Bartola Longo w filmie!

Każdy czciciel Matki Bożej Pompejańskiej powinien wiedzieć, jak wielką rolę odgrywał bł. Bartolo w historii Pompejów. Dlatego – i dla Niego – przygotowaliśmy płytę DVD z dwoma filmami:

1. film fabularny stworzony został przez wychowanków szkoły bł. Bartola. To film kostiumowy, dobrze oddający klimat czasów bł. Bartola i jego wspaniałe zaangażowanie na rzecz Kościoła i potrzebujących.

2. film dokumentalny, ukazuje dzieła bł. Longa w Pompejach i miejsca z nim związane. O błogosławionym mówią zarówno ks. Biskup Tommaso Caputo z Pompejów, jak i zaangażowani świeccy. Pokazujemy piękne uroczystości jakie odbywają się w Pompejach na cześć założyciela Sanktuarium Królowej Różańca i pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej.

Tylko z okazji urodzin, przez krótki czas, można nabyć DVD z rabatem 35%!

Zobacz tutaj.

Film: Tajemnica nowenny pompejańskiej

Tajemnica nowenny pompejańskiej

Gdzie tkwi fenomen nowenny pompejańskiej? Skąd się wzięła? Kto był jej pierwszym apostołem? Dlaczego Polska stała się miejscem tysięcy łask i cudów nowenny pompejańskiej?

Zobacz

Więcej rabatów? – Nie ma sprawy!

Zapisz się do biuletynu na www.rosemaria.pl (zobacz tutaj), a otrzymasz e-maila z kuponami rabatowymi.

Fragmenty filmów:

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

Zapraszamy

na rekolekcje internetowe

ze św. Józefem