Kamil: Drzwi do wolności

Szczęść Boże kochani!
Maryja otworzyła dla mnie drzwi do wolności… Kiedy byłemcałkowicie świadomy, że jestem na dnie i ugrzązłem totalnie w bagnie grzechu, podjąłem desperacko decyzję, by zacząć modlić się nowenną pompejańską o uwolnienie z zniewolenia nieczystością – masturbacji, pornografii internetowej i wielu gorszych rzeczy, w których trwałem od podstawówki (8 lat) i z biegiem lat było już tylko gorzej. Ta nowenna okazała się jedyną deską ratunku. W trakcie nowenny na przestrzeni 2 miesięcy kilka razy upadałem pod ciężarem licznych pokus, więc walka duchowa trwała, lecz pomimo porażek trzeba było szybko powstawać i biec do spowiedzi. Oczywiście towarzyszył mi wtedy gniew, frustracja, zniechęcenie i obrzydzenie do siebie, ale w miarę upływu czasu dostrzegłem, że pokusy zaczynają stopniowo słabnąć a ja coraz bardziej nabieram siły do ich odpierania – co nie znaczy, że nawet teraz już pokus nie ma – są. Jednak opadły łańcuchy tego zniewolenia, runęły mury więzienia a ja znów mogę cieszyć się wolnością, lecz teraz cały czas muszę być czujny i być świadomy walki duchowej, która będzie trwała całe życie. Teraz, kiedy znów jestem na wolności wiem, że muszę zrobić absolutnie wszystko, aby nie powrócić do tego okropnego więzienia, stanu duszy. Bitwa pod sztandarem Maryi została wygrana, lecz wojna trwa nadal. Jednak teraz mogę walczyć już bez tych kajdan na duszy i sercu, lecz z różańcem w dłoniach i w imię Jezusa – Pana cudów. Jedynym łańcuchem, który chcę, aby oplatał całego mnie to właśnie łańcuch Różańca świętego – przez niego Maryja przyciąga swoje dzieci do Nieba. Chwała Panu! Ave Maria!


Nasze intencje modlitewne:

 

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
Pat rycjaeniaRajmundIwona W.Renata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Nie poddawaj się nawet jeśli zdarzy Ci się upaść, albo gdy będziesz myślał, że zniewolenie wróciło – wtedy tym bardziej się módl i ufaj! Bóg wystawi Twoją wiarę na próbę, ale tylko dzieki modlitwie i zaufaniu wyjdziesz z tego na amen, wiem co mówię wink

Życzę wszystkiego dobrego! smile

Dorota
Gość
Dorota

Życzę Ci także wszystkiego dobrego i bardzo fajny masz styl pisania. Przyjemnie się czyta twoje świadectwo. Dziękujemy.

Renata
Gość
Renata

Dzięki dzięki dzięki za Twoje świadectwo. Nawet nie potrafię wyrazić mojego podziwu gdy piszesz, że będąc na dnie potrafiłeś zebrać siły by się modlić i to tak wymagającą modlitwą. Ja jestem słaba i moje słabości często mnie wloką, gdzie chcą.

Iwona W.
Gość
Iwona W.

Łańcuch różańca świętego – super stwierdzenie. Powodzenia w walce z pokusami dla Autora świadectwa. Pamiętaj, jesteś mężczyzną, więc walcz z wrogiem nieczystości. Pozdrawiam i błogosławię

Rajmund
Gość
Rajmund

Szacunek za odwagę, że napisałes wprost jakie problemy pokonujesz. temat bardzo intymny i drażliwy. Sam z tym walczyłem i prawie pokonałem podobne pokusy, zdarzyło mi się również czasami upadać i ulegać pokusom, ale to kropla w morzu w porównaniu z tym, w czym tkwiłem przez lata. Nowenna zdziałała u mnie wiele w tym temacie i chwała Bogu oraz mocy modlitwy różańcowej, gdy się zawierza swoje problemy Bogu, aby pomagał je nam pokonać.

enia
Gość
enia

O.Witko /jest na yt/ mówi o takim przypadku z nieczystością ,mężczyzna zamówił Msze sw za przodków ,ze pod koniec tych Mszy św nasiliła sie pokusa i to bardzo , ale jak została odprawiona ostatnia Msza św ze wszystko minęło bezpowrotnie .
Jest też Krucjata Eucharystyczna mozna odprawić , prosze poczytać

Pat rycja
Gość
Pat rycja

Krucjata eucharystyczna polega na obmodleniu pokolen.Krucjata Bardzo uwalnia I wiele pokazuje sama przechodzilam I powiem ze warto bylo:)Nie ma co sie zrazac ze to dopiero poczatek ze wiele rzeczy jeszcze nie wiesz smile Mateusz wazne ze prubujesz sie otwierac na Boga I na wiare:) Zycze powodzenia I wytrwalosci :):)