Iwona: Jak wielki jest Bóg

Mimo, że mam 27 lat to długo czekałam na odpowiedniego mężczyznę, z którym mogłabym poważnie wiązać przyszłość. Nie wiedziałam dlaczego się tak dzieje, że nikogo mi Pan Bóg nie stawia na drodze. Nowennę pompejańską w intencji o dobrego męża zaczęłam w ubiegłym roku, w listopadzie. Podczas nowenny nic się nie zmieniało, nic się nie wydarzyło. Dlatego pomyślałam, że być może Bóg powołuje mnie na inną drogę – drogę zakonną, mimo że nie czułam wewnętrznie żeby to było moim życiowym powołaniem. Dlatego, chcąc się upewnić postanowiłam zmówić kolejną nowennę o rozeznanie drogi. Tydzień przed zakończeniem modlitwy, poznałam dojrzałego, bardzo wierzącego, dobrego chłopaka. Jesteśmy ze sobą ponad pół roku, jesteśmy bardzo szczęśliwi, razem umacniamy się w wierzę, to jest Mężczyzna o jakiego się modliłam, wiem że będzie dobrym mężem i ojcem. Maryja jest Cudowną Matką, wysłuchuje nas zawsze tylko trzeba cierpliwości i pełnego zaufania. Kolejną nowennę odmawiałam w intencji zdrowia dla chłopaka, już podczas pierwszej części nowenny wszystko się dobrze skończyło. Następną nowennę zaczęłam w intencji zdrowia, tym razem dla mnie. Od wielu lat miałam przeczucie i lęk przed tym, że mam cukrzycę. Dla mnie ta choroba byłaby niewyobrażalnym krzyżem, ponieważ nie wyobrażałam sobie życia z tą chorobą. Podczas odmawiania nowenny modliłam się o cud, ponieważ byłam bardzo mocno przekonana że tę chorobę mam, kiedy skończyłam odmawiać zrobiłam wyniki i okazało się że wszystko jest w jak najlepszym porządku. To było niesamowite, Bóg może wszystko, Maryja jest kochaną Mamą, która czuje nasz strach i lęk i otacza nas Swoją opieką i nie dopuszcza by nam działo się coś złego. O jak wielki Jest BÓG, uwierzcie w Jego dobroć i miłosierdzie, wiem, że czasem jest ciężko uwierzyć że będzie dobrze, sama przechodziłam chwilę zwątpienia, ale proszę wszystkich wątpiących nie ustępujcie w modlitwie, trwajcie przy sercu Matki, Bóg wysłuchuje nas zawsze, przynosi odpowiedź wtedy kiedy dla nas jest odpowiedni czas. Pozdrawiam, z Panem Bogiem
Szczęśliwa Iwona:)

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
MarzenaeniaKateMagdaUfająca Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ufająca
Gość
Ufająca

Pięknie Iwonko! 🙂 To prawda, Pan Bóg wie najlepiej, kiedy zesłać nam łaski, o które Go wytrwale prosimy. Życzę Tobie i Twojemu chłopakowi wielu łask Bożych! Niech Pan Bóg Was prowadzi. Szczęść Boże!

Magda
Gość
Magda

Cudne świadectwo! Życzę Wam błogosławieństwa Bożego:-)

Kate
Gość
Kate

To piękne i umacniające świadectwo. Mam 25 lat i także od jakiegoś czasu modlę się o dobrego męża. Wierzę, że zostanę wysłuchana, a dzięki temu świadectwu tylko umocniłam się w zaufaniu. Dziękuję i życzę Bożego Błogosławieństwa i Matczynej Opieki Marii Panny !

enia
Gość
enia

I pozostań szczęśliwą .Szczęść Boże

Marzena
Gość
Marzena

Ojej jak pięknie 🙂 niech Pan Bóg i Matka Boża obdarza Was laskami

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…