Twoja córka: Matko, dziękuję z całego serca za wszystkie otrzymane łaski

Matko Kochana dziękuję Ci z całego serca za otrzymane łaski. To jest nie do opisania ile otrzymałam od Ciebie…naprawdę Twoja ogromna moc nie ma granic. Żyłam w ogromnym lęku, bałam się podjąć pracy, ponieważ bałam się nowego otoczenia, oceniania. Tak się stało, że po odmówieniu nowenny w intencji pokonania lęku, kolejnej w podjęcia zatrudnienia dostałam pracę na część etatu w zawodzie w miłym otoczeniu, przyjaznymi ludźmi. Naprawdę nie do wiary, że tak się stało szukałam pracy 3 lata po studiach i nic, ciągle nic a tu akurat po odmówieniu nowenny taka szansa się pojawiła. Dziękuję Kochana Mamo za Twoje cuda. Dziękuję za wysłuchanie nowenny o wchłonięciu się torbieli, która pojawiła się na jajniku. Trzy miesiące kuracji po której mogło być różnie ale to Ty sprawiłaś, że jej nie ma. Dziękuję za to, że mój narzeczony przyjął bierzmowanie a ja byłam świadkiem. Tyle nerwów mnie to kosztowało, te przygotowania go do spowiedzi przed, którą miał tak ogromne opory….bo nie był u spowiedzi z 10 lat. Nie wyniósł tej wiary z domu, którą ja mam. Matko to Ty sprawiłaś, że przyjęliśmy ten sakrament wspólnie. To dla mnie tak ogromny cud, że akurat w dzień Bierzmowania zaczęłam odmawiać część dziękczynną… to nie jest przypadek uwierzcie.
Jeśli czytasz tą nowennę i myślisz sobie, że jest w Twoim otoczeniu osoba, która nie ma bierzmowania i jest anty nastawiona do kościoła to naprawdę mogę powiedzieć, że Nowenna Pompejańska działa cuda. Tak było w tym przypadku. Jesteśmy narzeczeństwem i za kilka miesięcy bierzemy ślub, marzę tak bardzo o tym abyśmy przyjęli ten sakrament w pełnej wierze. Marzę o tym aby chodził ze mną co tydzień do kościoła aby nawrócił się w pełni i w tej intencji będę odmawiała kolejną nowenną, już moją siódmą. Mogę powiedzieć, że ten człowiek się zmienił ogromnie nawet przestał palić po 12 latach…
Maryjo Kochana dostałam tyle łask od Ciebie, że nie wiem jak Ci dziękować. Tak Bardzo mocno Cię Kocham i wierzę ogromnie w to, że mój narzeczony nawróci się w pełni.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
Ewa
18.12.17 23:18

Chwała Panu!

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x