Maria: Uzdrowienie wnuczki z choroby epilepsji

Jest to moje pierwsze świadectwo. Nowenna Pompejańska odmieniła całkowicie moje życie. Odmawiam Ją od października 2011 roku. Zawsze modlę się w tej samej intencji. Modlę się do Najukochańszej Mateńki o cud uzdrowienia wnuczki z choroby epilepsji. Kiedy wnuczka zachorowała wpadłam w ogromną rozpacz. Nie potrafiłam sobie z tym poradzić. Moja najbliższa przyjaciółka poleciła mi Nowennę Pompejańską. Zaufałam Bogu i Maryi. Rozpoczęłam odmawianie różańców. Błagałam o zdrowie dla wnuczki. Wiedziałam, że to jedyna skuteczna droga i nigdy nie pomyślałam, że to jest zbyt trudne lub , że zabiera to za dużo czasu. Modlitwa była dla mnie ukojeniem i nadzieją. Kiedy kolejne badania wychodziły nieprawidłowe, nie zniechęcałam się i modliłam się jeszcze gorliwiej. Modlitwa nauczyła mnie pokory, wiary i wytrwałości. Każdego dnia odmawiając Koronkę Miłosierdzia dziękuję Bogu i Maryi za dzień bez ataku epilepsji.
Po 6 latach modlitwy moje błagania zostały wysłuchane. Lekarstwa stopniowo były
odstawiane, a wyniki coraz lepsze. Obecnie wnuczka nie bierze leków, a ostatnie badania wyszły prawidłowo. To wszystko jest cudownym świadectwem niesłychanej mocy Nowenny Pompejańskiej. Jestem ogromnie wdzięczna Bogu i Maryi za łaskę zdrowia dla wnuczki i jestem przekonana, że z różańcem już nigdy się nie rozstanę. Każdego dnia będę dziękować za cud i prosić aby choroba epilepsji nigdy nie wróciła. Nie traćcie nigdy nadziei. Trwajcie w modlitwie! Nowenna Pompejańska czyni cuda.
Wierna Czcicielka Matki Bożej Pompejańskiej – Maria

Msza Święta

25 GRUDNIA 2019

w Pompejach

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
MariaEwelinaEwamenaMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne świadectwo. Chwała Panu!

Anonim
Gość
Anonim

To piekne świadectwo. Również potrzebowałam otuchy nadziei gdy usłyszeliśmy z mężem diagnozę naszej corki_ jak żyć padaczka wieku dziecięcego co dalej tysiąc pytań codzienny strach i niepewność. Na trafiłam wtedy na Nowennę Pompejanska. W tym momencie to już 3 nowenna i intencją ta sama. Nie zamierzam przestać bo jest dla mnie jak powietrze. Dziękuję również o każdą noc bez ataku prosząc o kolejny dzień i trwam w wierze że będzie dobrze. To wspaniałe czytać to świadectwo w ostatni dzień części blagalnej 3 nowenny.Zawierzam Maryi zdrowie mojej córki u której również rozpoczęto leczenie. Również staram się odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

Dziekuje naprawde Nowenna Pompejanska czyni cuda, wystarczy zawierzyc calkowicie Mojego Tatusia Maryja takze uzdrowila. Learz skierowal tate na operacje serca, gdyz byly objawy wady zastawki. Tata sie nie zgodzil na operacje, gdyz jeden ksiadz zmarl na podczas takiej operacji. Odmowilam Nowenne Pompejanska za zdrowie mojego Taty. Najnowsze badania lekarskie wykazuja prawidlowa prace serca Lekarz powiedzial, ze moj tata posiada znajomosci. Ja wiem, ze Maryja wstawia sie za moim tata. Lekarz powiedzial, ze moj tata nie moze sie stresowac ani denerwowac, wtedy wszystko bedzie dobrze. Ja prosze za mnie, za modlitwe, gdyz moj stan zdrowia sie pogorszyl. Moje serce mnie czesto… Czytaj więcej »

mena
Gość
mena

zmiana diety sporo Ci pomoże poczytaj u mnie wystarczyło dodać produkty bogate w potas

Ewa
Gość
Ewa

Pani Mario, dziękuję za tak piękne i budujące świadectwo! Jest Pani bardzo wytrwała w modlitwie! Szczęść Boże całej Pani Rodzinie, a zwłaszcza życzę zdrowia wnuczce

Ewelina
Gość
Ewelina

Piekne świadectwo CHWAŁA PANU!!!

Maria
Gość
Maria

Piękne świadectwo dające dużo nadziei. Dziękuję.

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ