Anonim – LIST: Pracujcie nad sobą ze wszystkich sił

Jestem zwyczajnym facetem, przeciętnym pod kazdym względem. Latem odmówilem pierwszą Nowennę, teraz drugą odmawiam. To co się dzieje w moim życiu teraz to szaleństwo. Poznaję piękne, wartosciowe Kobiety, i to co najbardziej wstrzasajace, te Kobiety chcą mnie poznawać, okazują mi emocje. Przestrzegam tylko jednej zasady, Bóg na 1 miejscu, i umacniam w sobie pragnienia zalozenia rodziny. Brak mi słów co Bóg robi z życiem czlowieka, który Jemu zaufa, odda swoje problemy. Proszę Was….szczególnie tych ktorzy cierpią w życiu, a nie dowierzają Bogu, że On moze odmienic Wasz los. Bezwzględnie zdyscyplinujcie się, po wojskowemu, Nowenna ma być waszą pracą nad charakterem, módlcie się i kontemplujcie dzieje życia Pana Jezusa. Odmawiajcie Nowennę wszędzie, ważne aby przemóc wątpliwosci, lenistwo, zróbcie to na silę! Przyrzekam, do Każdego z Was przyjdzie ŁASKA. Nowenna jest trudną modlitwą, ale jeżeli wytrwacie… to radość wasza będzie olbrzymia. Aha…i pamietajcie by nie tylko modlić się, ale otwierac sie na ludzi, wychodzić do nich, uważajcie na znaki…na natchnienia, i konieczna jest Komunia Św, między Wami a Panem Jezusem nie moze być barier w postaci grzechów. Gdy popelniacie grzech, Bóg nie może realizować swego planu względem Was. Zwalnia tempo zdarzeń, znowu jest pod górkę w zyciu. Dlatego pracujcie nad sobą ze wszystkich sił. Milosc przyjdzie do Was…ta najbardziej romantyczna i piekna.

Dewocjonalia

i książki 

związane

ze św. Ritą!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
Ewa
13.11.17 11:11

Dziękuję. Piękne i budujące świadectwo!

Lilia
Lilia
13.11.17 13:57

Dziękuję za świadectwo. A co jeśli ktoś zmowil już 3 nowenny nowenny intencji znalezienia dobrego męża i nic. Już nawet nie szukam. Bo tylko z ciągle rozczarowania i nic z tego nie wychodzi. Jednym słowem to nie to. Cierpliwość tez juz mi się powoli kończy.

Magdalena
Magdalena
13.11.17 22:17
Reply to  Lilia

Lilio, właśnie chodzi o to by nie szukać, by skupić się na Bogu a nie na tym co ludzkie. Jeśli to jakieś pocieszenie-ja odmawiam właśnie 4 nowennę w intencji poczęcia dziecka i wciąż nic. Ale nie zniechęcam się, ufam Bogu i ćwiczę wytrwałość, otworzyłam się na ludzi i świat, choć bywa trudno obserwując szczęście innych w tej materii. Powodzenia!

Magdalena
Magdalena
13.11.17 22:13

To świadectwo chwyciło mnie za serce i zmotywowało do gorliwszego odmawiania nowenny. Dziękuję i szczęść Ci Boże, Anonimie.

wioletta
wioletta
15.11.17 12:52

Rzeczywiście piękne budujące i motywujace.
Szkoda tylko ze jednych mateczka wysłuchuje a innych nie wtedy nawet takie pokrzepienie serca i Duszy nie rozweseli.
Ja odmawiam druga nowenne od tygodnia zlozylam swoja intencje i prośbę na dłonie Mateczki i zero efektów oprócz tego ja pogrążam się w coraz większej rozpaczy bo mateczka była i jest moja ostatnia szansa.
Mam Nadzieje że w końcu przyjdzie taki dzień kiedy opisze tu swoje spełnione świadectwo .
Wierzę ze tak Będzie ale również watpie bralukei sił

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x