Odbierz swój bezpłatny pakiet nowenn pompejańskich!

Moi Drodzy!

Z radością kontynuujemy akcję: „Rozdamy 70.000 folderków z nowenna pompejańską” .

To kolejna edycja rozdawania obrazków: pierwsze dwie były dzięki Fundacji Królowej Różańca Świętego, a dwie kolejnej dzięki WAM i zbiórce na www.wdowigrosz.pl.

Szykujemy kolejne wysyłki!

Jeśli chcesz rozpowszechać nowennę pompejańską, to jeden z tysiąca pakietów może trafić do Ciebie zupełnie bezpłatnie! Na każdym obrazku znajduje się:

 • wizerunek Matki Bożej Pompejańskiej,
 • nowenna pompejańska – instrukcja z modlitwami,
 • krótka historia nowenny pompejańskiej z obietnicą Maryi,
 • harmonogram dni nowenny do wykreślania.

Zamów swój pakiet!

Za pomocą poniższego formularza zamówisz swój bezpłatny pakiet. Każdy pakiet zawiera ok. 70 obrazków. Możesz pozostawić go w kościele, centrum duchowym, rozdać znajomym.

Formularz zamówienia obrazków

BARDZO ważne dwie zasady: 

 1. wypełnij DOKŁADNIE dane do wysyłki, Twoje dane pozostaną ANONIMOWE,
 2. podajemy wyłącznie SWÓJ adres w Polsce (nie wysyłamy do innych osób, parafii, instytucji które nie wiedzą o przesyłce).

Ile to kosztuje?

Nic. Ta wysyłka jest możliwa dzięki naszym Darczyńcom – serdecznie Wam dziękujemy! Ale jeśli ta idea Ci się podoba, wrzuć grosik na akcję drukowania i rozpowszechniania kolejnej partii obrazków. Wtedy będzie ich więcej! Przejdź tutaj i wesprzyj ten pomysł!

Weź, ale i daj coś od siebie. Nie trzeba wiele – możesz zostawić choćby złotówkę. Działamy wspólnymi siłami. Dzięki temu nasza wspólna akcja będzie trwać nadal!

Kiedy otrzymam swój pakiet?

Pakiety będę wysyłać w miarę możliwości i tak szybko, jak to możliwe. Dostarczy je Poczta Polska (do dwóch tygodni od momentu nadania). W 2019 roku przyspieszyliśmy akcję wysyłki pakietów, dlatego będą one teraz docierać szybciej, niż dotąd! 🙂

Wolę jednak zapłacić albo chcę się zrewanżować

Ok, ale to możesz zrobić po prostu zamawiając obrazki na tej stronie.

Skąd macie te obrazki?

Po prostu zamawiamy w drukarni, sami pakujemy i rozsyłamy. Właśnie po to istnieje Fundacja Królowej Różańca Świętego! 🙂 Dzięki wielu darczyńcom udaje nam się realizować tego typu projekty.

Dziękuję za uwagę!
Marek Woś, Fundacja PKRŚ
Zobacz nasze działania na fundacyjnym blogu oraz na stronie www.wdowigrosz.pl!

 • Dzięki za tę akcję. Ja jedną paczkę kupiłem, a jedną otrzymałem właśnie tą drogą. W kaliskiej katedrze dawkowałem po kilka sztuk, bo ludzie są coraz bardziej zainteresowani. Dzięki!!!

 • Ja bralam udzial 2 razy w tej akcji teraz tez wezme udzial rozdawalam po roznych kosciolach w Gliwicach i w Krakowie w Lagiewnikach:-)

 • ja rozdaję w Nowym Tomyślu 🙂 Królowa Różańca Świętego też już trafiła do wybrańców 🙂

 • Nie wypada się chwalić, ale już wiele obrazków rozdałam w mojej parafii, w szpitalu, a także gdy byłam na pielgrzymce
  na Ukrainie i w Wilnie.

 • pierwszy raz bede rozdawała Łódż i okolice, bardzo bym chciała to robić również poza Polska – Hiszpania i Australia, Meksyk mi przychodzi do głowy , wiem że to sie stanie tylko wtedy jeśli Maryja mi dopomoże tam dotrzeć, prosze o modlitwe wszystkich o to by Nowenny tam dotarły z moją pomocą

 • Fajna akcja .choć ja i tak rozdaje książeczki z nowenna znajomym. kupując w sklepie. katolickim. Bóg zapłać. Halina

 • Ja do tej pory drukowałam Nowennę =Pompejańską z internetu,bo opowiadając znajomym o tym jak mi ta nowenna pomogła,oni też chcieli odmawiać i prosić w swoich intencjach.drukarka się popsuła a tu taka niespodzianka ,że mogę otrzymać obrazki z Nowenną Pompejańską

 • Ludzie Kochani! Rozdawajcie te obrazki! Ja nigdy nie miałam do czynienia z różańcem (a co dopiero z nowenną ) a tu mi jakaś babcia pod kościołem wciska w rękę ulotkę. No wzięłam bo może w ten sposób zarabia czy co (tak myślałam) a to była własnie ta ulotka! Suma summarum: zaczęłam właśnie trzecia „pompejankę” ;). Choćby 9 na 10 ulotek poszło w kosz a tylko 1 trafiłą do takiej osoby jak ja to powiedzcie: czy to się jednak nie opłaca? :). Pozdrawiam

 • To nie tak.Zawsze otrzymujemy łaski,tylko nie potrafimy je dostrzec.Nowenna Pompejańska do Królowej Różańca Świętego, polecam!
  Są osoby,których odmówione jedno Zdrowaś Maryjo znaczy dużo więcej, niż innych osób sto Zdrowaś Maryjo.
  Tutaj chodzi nie o ilość, nie o jakość,tylko o miłość.

 • Dziękuję za tę akcje , poraz pierwszy biorę w niej udział . Chociaż już wcześniej rozdawałam książeczki z nowenna znajomym i w rodzinie , zachęcałam do odmawiania NP , nawet będąc w szpitalach . Zawsze miałam przy sobie kilka z Kościoła lub zamówione znalazłam zainteresowane osoby , które wcześniej , nić nie wiedziały na ten temat . Dlatego uważam , że takie akcje są bardzo potrzebne i popieram je z całego serca .<3 <3 <3

 • Bardzo dobry pomysl. Widze, ze tylko mozna skladac zamowienia wysylane na terenie Polski. Czy jest mozliwe, aby bylo dostarczone do USA?

 • Dzięki za akcję. Pomorze się kłania. U mnie tak się zaczęło, że sama znalazłam taki obrazek w kościele w Słupsku… w 2015 roku, od tej pory widzę, że ta modlitwa naprawdę działa. Ja i moi bliscy zostaliśmy wysłuchani w różnych, czasem trudnych sytuacjach. Otrzymanie pracy, uratowanie uczciwej firmy, uwolnienie z nałogu itd. Kilka razy zakupiłam tu pakiet obrazków i rozdawałam znajomym, wykładałam w kościołach, raz w szpitalu. Zrobiłam kolorowe plakaty… Jeden otrzymany kiedyś obrazek zaowocował wieloma następnymi.

 • Dziękuję rozdalam w bractwie eucharystycznym e kościele dziękuję są ludzie zainteresowani bo przyjeżdżają pielgrzymki do naszego kościoła

 • A ja dołączyłam do akcji wpłaciłam już dawno i myślę że teraz otrzymam pierwszy pakiet żeby się podzielić z innymi i szerzyć nowennę pompejanska

 • Pierwsza paczka już rozdana , czekam z niecierpliwością na drugą przesyłkę , którą dziś zamówiłem Nowenna pompejańska szybko się rozeszła wśród znajomych , Kościoła i rodziny .Super akcja , oby takich jak najwięcej 🙂 Pozdrawiam . Toruń .

 • Ile kosztuje przesyłka bezpłatnego pakietu? Jestem katechetą i chętnie bym rozpowszechniał!

 • W piątek jest rozdanie świadectw z Szkole Zawodowej, w której pracuję. Dołożyłbym uczniom do świadectwa, ale wtedy byłyby potrzebne 2 pakiety (klasy kończące).

 • Ja wykladam na stolikach w Kościołach w Lublinie i Tyńcu opacto a teraz planuję wysyłkę do Polskiej wsi w Rosii

   • Panie Marku, czy świadectwo Dominiki – ”znalazłam męża dzięki nowennie”, na pewno powinno zostać tu zamieszczone w takiej formie, bez konsultacji z Autorką? Czy decyzja o wspólnym zamieszkaniu i wyznaczeniu daty ślubu na za dwa lata to na pewno owoc pompejanki? Moim zdaniem Autorka albo kpi z tego forum, albo decyzje tej pary nie są owocem pompejanki, Póki co, wbrew tytułowi świadectwa, to żaden mąż tylko konkubent. Takie ”świadectwa” obniżają wiarygodność forum, a to uderza głównie w osoby poszukujące, które tu zaglądają. Szkoda.
    Pomijam już rozkwit znajomości i spotkania podczas lockdownu, bo wtedy za wyjście z domu bez potrzeby (praca, niezbędne zakupy) dostawało się wysokie mandaty). Chyba, że w mniejszych miejscowościach takich rygorów nie było, ale tam, gdzie ja mieszkam policja naprawdę pilnowała przestrzegania obostrzeń.

    • Niestety, smutne to. Na stronie są żelazne zasady odmawiania pompejanki i wolna amerykanka w publikowaniu świadectw i traktowaniu ludzi na forum.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!