Sylwia: Uzdrowienie z wypadających włosów

W bezsilności wklikałam w internet „modlitwy”. Pierwszą jaka wyskoczyła była właśnie Nowenna Pompejańska. Zaczęłam się modlić. Początki były trudne, modlitwa była taka sucha ale z czasem czułam bliskość Boga. Każda następna część różańca była cudowniejsza, bliższa. Pewnego dnia spotkałam się, wtedy jeszcze nie bardzo znanym mi, chłopakiem. Wiedziałam, że jest wierzący. Podczas rozmowy z nim, czułam ciepło w środku, nigdy wcześniej nic podobnego nie odczuwałam. Czułam się tak kiedy on mówił mi o odbywających się Mszach o uzdrowienie i jego wspólnocie. Oczy błyszczały mu a ja, teraz wiem, że sam Bóg przez Niego wtedy przemawiał do mnie. Chwała Ci Panie za to, za ten moment!
Zaczełam więc szukac informacji na temat tego co mi mówił, kiedy gdzie itp
Oglądałam świadectwa ludzi uzdrowionych. Kontynuowałam Nowennę Pompejańską, która niesamowicie mnie zmienia. Poczułam działanie Ducha Świętego, który wskazał mi, szczerą spowiedź! Oglądając świadectwa trafiłam na informację o transmisji na żywo z mszy o uzdrowienie z Łodzi. W ten dzień miałam okropny kryzys, płacz, lęk i wzywanie Boga by pomógł. W następnym dniu modliłam się przed internetem razem z innymi obecnymi na mszy w Łodzi. O mało bym zapomniała o transmisji ale „rzutem na taśmę” wyłączyłam tel, zamknęłam pokój i działo się ! Łzy płynęły, uśmiechałam się, czułam ciepło to samo ciepło co przedtem. Ciepło w dłoniach, potylicy, w środku, a kiedy na mszy padły słowa poznania, że jest osoba której wypadają włosy, ma rzadkie włosy, łysienie, wiedziałam że Maryja zaniosła me prośby do Najwyższego! Był to poniedziałek a w czwartek/piątek zauważyłam wysyp nowych włosków a dziś wypada mi ich o wiele wiele mniej! Chwała Panu! Dodam iż dzień mszy o uzdrowienie był dniem pierwszym części dziękczynnej.
Nowenna Pompejańska zmieniła moje życie! Wierzę, że to dopiero początek cudów jakimi obdarzył mnie Pan dzięki wstawiennictwu swojej Matki.
Wczoraj zakończyłam część dziękczynną, z całego serca cieszę się i daję świadectwo. Dziś bardzo brakuje mi różańca w ciągu dnia. Myślę, że tak! wrócę czym prędzej i zacisnę w dłoni paciorki różańca! Amen Alelluja!

Módl się...

razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
AgaSylwiaIwona W.tercjankaenia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
enia
Gość
enia

Alleluja .

tercjanka
Gość
tercjanka

wypadanie włosow moze byc na tle tarczycy oraz nerwowosci , to sygnał ze brakuje nam jakiegos mineralu w diecie czasem zmiana diety i wyciszenie poprzez modlitwe robi cuda

Sylwia
Gość
Sylwia

Przebadałam się pod tym kontem i inne badania również zrobiłam. Myślę że stres a codzienny widok w lustrze tylko go wzmacniał i robił swoje. Spowiedź i modlitwa to jest lek ! Pozdrawiam

Iwona W.
Gość
Iwona W.

Dziękuję za to świadectwo. Widać i dla mnie jest nadzieja, ponieważ również borykam się z problemem wypadających włosów, mam prześwity z przodu i u góry głowy. Nie wiem jaką fryzurę wybierać, czy zapuszczać włosy dla przykrycia prześwitów głowy, czy obcinać, wtedy optyczne jest ich więcej, unoszą się. Szampony, maski na niewiele się zdają, również suplementy na zdrowe włosy skórę i paznokcie. Ostatnio stosuję niekonwencjonalną metodę, ale za szybko mówić o efektach. W czasie tegorocznej pielgrzymki byłam namaszczona olejem św. Charbela i wymówiłam intencję o włosach. To dla kobiety spory problem. Ufam, że moja czupryna będzie gęstsza. Pozdrawiam

Sylwia
Gość
Sylwia

Wiem co czujesz, ale wierz i módl się mimo trudniejszych chwil ! Ja nie obcinałam jakoś łatwiej było ukryć prześwity, zaczesywałam na bok na ogół, albo zakładałam opaskę na włosy.
Oddałam to Panu Jezusowi za pośrednictwem Matki Ukochanej Maryi i poczułam Jego dotyk. Życzę Ci tego ! Nie zamartwiaj się oddaj to Jezusowi. Nowenna „Jezu Ty się tym zajmij” pomogła mi oddać to we właściwe ręce smile Chwała Panu! Czekam i wierzę w Twoje świadectwo!

Aga
Gość
Aga

Boże, jesteś wielki i hojny!Dla kogoś bliskiego z mojej rodziny też potrzebne jest takie uzdrowienie. Wiem, że Pan ma moc by znów zadziałać, jak u Ciebie, Sylwio!! Niech Mu już teraz za to będzie chwała, bo Ty wszystko możesz. Biorę uzdrowienie dla bliskiej mi osoby! Dziękuję Ci Sylwio za świadectwo! Podtrzymuje na duchu:)