D: Dziękuję za zdrowie dla taty

Chciałem podziękować Najświętszej Królowej Różańca Świętego za uzdrowienie mojego taty z zapalenia opon mózgowych na które zachorował. Stało się to nagle i niespodziewanie tatę znalazła mama w garażu jak leżał na podłodze zawołała mnie i szybko zawieźliśmy go na pogotowie. Tam długo czekaliśmy na przyjęcie na odział o koło 21:30 tatę położyli na sali a nad łóżkiem był mały obrazek z Matką Bożą od razu powiedziałem Matko Boska oddaję tata pod Twoją opiekę, proszę zaopiekuj się nim. Leczenie trwało długo ale dzięki Najświętszej Maryi tata wrócił do domu po 2 miesiącach pobytu w szpitalu. Te 2 miesiące dużo zmienili w moim życiu wcześniej nie doceniałem tego co robił ojciec jak ciężko pracował i jak się starał. Wiele obowiązków wtedy spadło na moją głowę myślałem że wielu sprawom nie podołam i że wiele rzeczy po prostu nie potrafię zrobić . Często zastanawiałem się jak zrobił by ojciec daną rzecz i prosiłem Matkę Bożą o pomoc w zrobieniu czegoś i powoli robiłem to, o czym normalnie nawet nie pomyślał bym że potrafię to zrobić. Przez te ciężkie 2 miesiące nabrałem pewności siebie i tego że nie jestem ostatnim nieudacznikiem.

Odmawiałem jeszcze nowennę prosząc o czystość i to była ciężka nowenna. Niestety muszę się przyznać że wraz upadam ale nie tak często. Dużo daje mi bycie w łasce uświęcającej i koniecznie spowiedź co 2 tygodnie. Mam nadzieje że Matka Boża da mi siły do walki z tym grzechem.

Kolejną Nowennę odmówiłem o dobrą żonę ale tu niestety nic się nie zmienia. Może wieże się to z moimi upadkami w kwestii czystości. Jest mi przykro ze prawie wszyscy z mojego otoczenia mają dziewczyny, narzeczone i żony a nawet dzieci a ja ciągle samotny i już powoli tracę nadzieję i zaczynam się przyzwyczajać do samotności. Kto może proszę i dziękuję niech zmówi 1 Zdrowaś Maryjo w tej sprawie.

Odmówiłem jeszcze nowennę i obecnie odmawiam w intencji ,,Matko Boża sama wybierz intencje o którą się modlę” i tu nie wiem co napisać, myślę że te Nowenny kiedyś zaowocują i przyniosą komuś radość.

Zachęcam do odmawiana różańca Świętego chociaż nie jest łatwo a czasem wręcz ciężko, często klepie się Różaniec aż wstyd przed Matką Bożą ale mam nadzieje że wtedy Duch Święty modli się za mnie. I przepraszam Cię Matko Boża ze tyle razy Cię zawiodłem i tyle razy musiałaś się wstydzić za mnie.

W cieniu Krzyża.

Opowieść o św. Ricie z Cascii.

 • Piękne i wzruszające Świadectwo.
  Najświętsza Matka Boża Pompejańska wciąż z miłością oręduje za nami u Swego Syna ,co jest wspanialsze na świecie.
  Dziękuję za To mądre i niezwykłe Świadectwo.

  Jezu,ufamy Tobie.

 • Tak, to wzruszające i mądre świadectwo! Z takiej modlitwy zawsze są piękne owoce. Może ich nie widzisz? Pomodlę się.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!