Zofia: Wyrwanie z sideł alkoholizmu

Obecnie mój syn ma 40 lat, dwoje dzieci i żonę. Pił od 20 roku życia. Nałóg dawał znać o sobie w coraz bardziej tragiczny sposób. Modliłam się cały czas gorąco. Odprawianych było też dużo Mszy Świętych w Pompejach w jego intencji. Zły nie odpuszczał, atakował coraz okrutniej.Kiedy dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej zaraz zaczęłam odmawiać i po skończeniu siódmej nowenny stał się cud! Mój syn poszedł do lekarz i podjął radykalne leczenie. Nie pije już 4 miesiące. Modlę się dalej nowenną pompejańską i ufam bezgranicznie Panu Bogu, że za przyczyną Matki Bożej Królowej Różańca Świętego z Pompejów, jeśli taka będzie wola Pana Jezusa uratuje i syna.
Za tę łaskę z całego serca i głębi duszy składam gorące podziękowanie.
Niech będzie uwielbiony Bóg Miłosierny i Najświętsza Matka Królowa Różańca Św. z Pompejów.

Hematytowa

dziesiątka

różańca - brelok

  • Piękne świadectwo Pani Zofio! Pani wytrwałość w modlitwie, niepoddawanie się po pierwszej Nowennie spodobała się Panu Bogu. Wytrwała modlitwa czyni ogromne CUDA! Błogosławieństwa Bożego dla Pani, Pani syna oraz jego rodziny! Szczęść Boże!

  • Napisałam i wysłałam podobne świadectwo ok. tygodnia temu i niestety nie ukazało się. Mój zięć pił, a potem córka wpadła w alkoholizm , leczenia odwykowe nie pomagały . Po skończonej nowennie w niespełna miesiąc córka i zięć całkowicie odstawili alkohol – po ośmiu latach.
    Dziękuję ukochana Matko !

  • Wśród świadectw zawsze szczególne wrażenie robi na mnie to o wyrwaniu się z pijanstwa. W tej intencji odnosiłem kilka nowenn. Mąż ma wyznaczony termin odwyku na 31.08. To już kolejny termin. Tu tylko Boża pomoc da radę. Chce wierzyć że tym razem się uda ale wcześniejsze doświadczenia ….

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!