Maria: Znalezienie drugiej osoby

Nowennę pompejańską odmówiłam dwa razy. Za pierwszym razem nie została wysłuchana. Źle określiłam swoją intencje, ponieważ modliłam sie o miłość pewnego chłopaka. Za wszelką cenę chciałam, żeby zauważył we mnie coś czego sama nie potrafiłam określić. Chciałam, żebyśmy sie do siebie zbliżyli. Tak sie nie stało. Jednak po odmówieniu tej nowenny udało mi sie o tym chłopaku zapomnieć. Potrafiłam sie z tym pogodzić i wrócić do rzeczywistości.
Minęło kilka miesięcy, kiedy postanowiłam odmówić nowennę po raz drugi. To był dzień, w którym otrzymałam od Matki Bożej znak. Przygotowałam sie do odmawiania nowenny, jednak cos mi przeszkodziło i musiałam wyjsć z domu. Zupełnie niespodziewalam sie, że w przeciągu godziny odkąd wzięłam różaniec do ręki, kogoś poznam. Właśnie tego popołudnia zaczepił mnie mój obecny chłopak. Wymieniliśmy sie numerami, ale po kilku dniach zerwałam z nim kontakt. Przestałam tez odmawiać różaniec bo przestraszyłam sie, że to on mógł być ta miłością, o która sie modliłam. Znalezienie odwzajemnionej miłości.
Minęło kilka tygodni, znowu zaczęłam odmawiać nowennę, miałam tak ogromne wyrzuty sumienia, że zerwałam z nim kontakt. Odezwałam sie. Tak minęło kilka tygodni, a teraz mija juz prawie rok odkąd sie znamy i jesteśmy parą.
Ta nowenna jest najsilniejsza modlitwą jaką znam.
Zawsze kiedy jest miedzy nami chwila słabości, przypominam sobie, że to za wstawiennictwem Matki Boskiej udało mi sie poznać tak wspaniałego chłopaka.
Na pewno nie był to ostatni raz kiedy ją odmówiłam. Jest tak wciągająca, że ma sie do niej ochotę powracać zawsze!

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
JolusiaMarcin Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Cieszę się, że Tobie się udało. Wiara czyni cuda. Niektórzy na owoce modlitwy czekają krótko, inni zaś nawet kilka lat, z Panem Bogiem

Jolusia
Gość
Jolusia

Dzisiaj zaczynam litania pompejanską własnie o znalezienie drugiej osoby. Mam nadzieję, iż moja modlitwa również zostanie wysłuchana <3