Maria: Znalezienie drugiej osoby

Nowennę pompejańską odmówiłam dwa razy. Za pierwszym razem nie została wysłuchana. Źle określiłam swoją intencje, ponieważ modliłam sie o miłość pewnego chłopaka. Za wszelką cenę chciałam, żeby zauważył we mnie coś czego sama nie potrafiłam określić. Chciałam, żebyśmy sie do siebie zbliżyli. Tak sie nie stało. Jednak po odmówieniu tej nowenny udało mi sie o tym chłopaku zapomnieć. Potrafiłam sie z tym pogodzić i wrócić do rzeczywistości.
Minęło kilka miesięcy, kiedy postanowiłam odmówić nowennę po raz drugi. To był dzień, w którym otrzymałam od Matki Bożej znak. Przygotowałam sie do odmawiania nowenny, jednak cos mi przeszkodziło i musiałam wyjsć z domu. Zupełnie niespodziewalam sie, że w przeciągu godziny odkąd wzięłam różaniec do ręki, kogoś poznam. Właśnie tego popołudnia zaczepił mnie mój obecny chłopak. Wymieniliśmy sie numerami, ale po kilku dniach zerwałam z nim kontakt. Przestałam tez odmawiać różaniec bo przestraszyłam sie, że to on mógł być ta miłością, o która sie modliłam. Znalezienie odwzajemnionej miłości.
Minęło kilka tygodni, znowu zaczęłam odmawiać nowennę, miałam tak ogromne wyrzuty sumienia, że zerwałam z nim kontakt. Odezwałam sie. Tak minęło kilka tygodni, a teraz mija juz prawie rok odkąd sie znamy i jesteśmy parą.
Ta nowenna jest najsilniejsza modlitwą jaką znam.
Zawsze kiedy jest miedzy nami chwila słabości, przypominam sobie, że to za wstawiennictwem Matki Boskiej udało mi sie poznać tak wspaniałego chłopaka.
Na pewno nie był to ostatni raz kiedy ją odmówiłam. Jest tak wciągająca, że ma sie do niej ochotę powracać zawsze!

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin
Marcin
10.07.17 21:15

Cieszę się, że Tobie się udało. Wiara czyni cuda. Niektórzy na owoce modlitwy czekają krótko, inni zaś nawet kilka lat, z Panem Bogiem

Jolusia
Jolusia
16.07.17 21:22

Dzisiaj zaczynam litania pompejanską własnie o znalezienie drugiej osoby. Mam nadzieję, iż moja modlitwa również zostanie wysłuchana <3

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA