Wioletta: Jedną modlitwą zmieniłam całe swoje życie

Szczęść Boże !
Chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami z Wami. Nowennę pierwszą zaczęłam w maju 2016r i od tego okresu zaczęły się cuda w moim życiu. Dzięki nowennie pomalutku rozpoczął się mój powrót do Kościoła. Trafiłam na mszę o uzdrowienie – zaczęłam czytać prasę katolicką oraz zaczęłam poznawać Jezusa. Pierwszą Nowenną modliłam się o syna, aby Maryja wzięła go pod swoje skrzydła i pomogła mu rozwijać swoją pasję i cel w życiu, i tak się stało. Syn dostał się do dobrego klubu piłkarskiego i zaczął regularnie grać i z dnia na dzień staje się lepszym piłkarzem. Druga nowenna była moją prośbą o pomoc w zakończeniu spraw sądowych w moim życiu i też cud – wszystkie sprawy a było ich kilka – po kolei zamykały się na moją korzyść. Niesamowite, bo ciągnęły się już od kilku lat, a tu w ciągu dwóch miesięcy Maryja pomogła je pozamykać. Trzecią nowennę odmówiłam za pomoc w odzyskaniu strategicznego klienta, którego straciliśmy właśnie przez jedną ze spraw sądowych i znowu cud, po roku znów korzysta z naszych usług. W między czasie Matka Boża pomogła mi wyleczyć nerwicę lękową, poskładać rozsypujące się małżeństwo, wskazała mi drogę rozwoju duchowego i nawrócenia. Teraz każdą wolną chwilę poświęcam na modlitwę, cieszę się każdą chwilą – wcześniej nerwowa, wybuchowa i niecierpliwa stałam się opanowana, szanująca drugą osobę, cierpliwa i kochająca Trójcę przenajświętszą całym sercem, duszą i umysłem. Każdy problem oddaję Jezusowy, kieruję się jego radami – często z nim rozmawiam i codziennie mu dziękuję za wszystko co mam, co dostaję – bo jest tego naprawdę bardzo dużo.
Tak więc jedną modlitwą zmieniłam całe swoje życie, modliłam się o jedno a dostałam milion innych rzeczy, darów i cudów.
Moim zdaniem każdy kto zacznie nowennę nie poprzestanie na jednej, ja obecnie kończę piątą i już planuję kolejną….. Bo ona w swojej prostocie jest niesamowita i cudowna.

Przenieś się do Gietrzwałdu,

by zobaczyć, co kryje w sobie

to cudowne miejsce -  jedynych

w Polsce uznanych objawień Matki Bożej.

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
MagdalenaOlaAnnaEwaEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Doris
Gość
Doris

wspaniale swiadectwo Wioletto, Bog zaplac

Ewa
Gość
Ewa

Przepiękne świadectwo – Chwała Panu!

Ewa
Gość
Ewa

Porywające świadectwo, Wioletto! Dziękuję! Szczęść Boże!

Anna
Gość
Anna

serce się raduje czytając twoje świadectwo! dziękuję!

Ola
Gość
Ola

Piękne świadectwo. Niech Bóg ma Panią w swojej opiece.

Magdalena
Gość
Magdalena

Gratuluję wytrwałości w modlitwie. Miło czytać takie historie. Pozdrawiam

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ