Tatjana: Wielka moc nowenny pompejańskiej

Witam Was wszystkich serdecznie☺
To jest moje trzecie świadectwo. Jestem w trakcie odmawiania 12 Nowenny części dziękczynnej – w intencji, aby Matka Boża mnie prowadziła. Niekiedy brakuje mi po prostu sił i motywacji w zmaganiu się z wieloma problemami. Bliskość Matki Bożej dodaje mi sporo otuchy i sprawia, ze inaczej patrzę na moje życie – bo dziękuję za wszystko dobre i złe co mnie spotyka. Jestem świadoma tego, ze już dawno bym się do reszty zagubiła, gdyby nie Pan Bóg, Pan Jezus oraz Matka Boża. Mam wręcz nieznośną sytuację mieszkaniową i ufam że Maryja mi pokaże drogę do rozwiązania.

Dziesiątą i jedenastą Nowennę odmawiałam za moje dorosłe dzieci. Po raz drugi w intencji o nawrócenie dla Córki, która związała się z zatwardziałym ateistą i już od paru lat razem mieszkają w innym mieście. Przyjaciel mojej córki bardzo się stara uniknąć wszelkich rozmów na temat wiary i dlatego tez sporadycznie przyjeżdża w odwiedziny. Odnośnie córki – dzięki Matce Różańcowej z Pompei sytuacja miedzy nami nieco się polepszyła, jednak jest jeszcze daleko do tego lekkiego i serdecznego stanu jaki był wcześniej. W miejsce zaufania i otwartości wkradła się mała obcość. Jest to bardzo smutne, ze moja córka trzyma stronę przyjaciela i nie zauważa tego, jak nią sprytnie manipuluje. Ufam Ci Matko Boża, ze mi pomożesz w tej ciężkiej sprawie, która jak wielki beton leży mi na sercu i uratujesz moje dziecko. Wierzę Ci Matko Boża, że wzmocnisz u niej wiarę, którą od dziecka starałam się jej wpoić. Proszę Cię Najświętsza Matko wskaż młodym ludziom drogę do Pana Boga, niech się otworzą ma Miłość Pana i zrozumieją co się tak naprawdę liczy w życiu. Ufam Ci Panie Jezu – proszę okaż Miłosierdzie.

Modliłam się 11 Nowenną Pompejańską do Matki Bożej o Dary Ducha Świętego dla Syna, bo stal się lekkomyślny – teraz jest wspaniała poprawa. Jest nie tym samym człowiekiem☺. Wcześniej spóźniał się permanentnie do pracy, przegapiał ważne terminy i zapominał płacić rachunki, które później były większe, z uwagi na przypominanie….Mogłabym napisać długą listę. Byłam naprawdę bezsilna, nie rozumiałam takiej nieodpowiedzialności, bo jak to można sobie robić przez głupotę takie problemy. I tak ma ciągle za mało groszy. Często mówiłam w rozpaczy, że ja już nic nie mogę zrobić – tylko Ty Panie Boże możesz go odmienić. Dzięki Matce Bożej mój Syn zupełnie niespodziewane dostał ofertę zgodnie jego kwalifikacjami do pracy, o którą nawet nie musiał się wiele starać. Zarabia dużo więcej i może te pracę aranżować ze studiowaniem. Teraz „musze się przyzwyczajać”☺do Syna, który jest naprawdę dorosły, a nie tylko w metryce urodzenia. Cieszy mnie przede wszystkim to, ze pogłębia swoja wiarę w Pana Boga wierzy i nie zapomina o modlitwie.

Wkrótce zacznę z kolei 13 Nowennę za ciężko chorego krewnego, gdyż dochodzą do mnie wieści, ze bardzo schudł i cierpi. Już odmawiałam jedną Nowennę w tej Intencji i była poprawa. Szkoda – naprawdę szkoda, że moja rodzina nie chce się modlić Nowenną do której ta bardzo zachęcałam. Choć sami się przekonali, że dzięki Nowennie stan chorego się wtedy znacznie polepszył, to jednak nie chcą podjąć tego pięknego zadania. Myślę, ze czasu na Modlitwę mają dosyć… Mieszkam w innym kraju i cieszę się bardzo, bardzo…., że chociaż tutaj udało mi się zapoznać parę osób z Nowenną Pompejańską. Tyle . Wiadomo, kto się modli Nowenną Pompejańską wie ile jest wspaniałych zysków, bo czas spędzony z Matka Bożą, z Jezusem Chrystusem z Panem Bogiem jest wielkim Klejnotem.

Życzę Wam Kochani wiele wiele….. Łask wyproszonych u Kochanej Matki Bożej i Jej Syna Jezusa Chrystusa.
Z Panem Bogiem♥♥♥

Oryginalne dziesiątki różańca z kamieni szlachetnych - bransoletki na rękę!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
TatjanaMagdalenaonaM. Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
M.
Gość
M.

Piękne, naturalne i prawdziwe.

ona
Gość
ona

Proszę POMODL SIĘ ZA MNIE-ROXPAD MALZENSTEA.MALR DZIECI.SADY.DEPRESJS.CHOROBA NSJBLOXSZEJ ODSOBY.
MOJA MODLITWA NIE PRZYNIOSŁA POMOCY ŻADNEJ I W NICZYM ZWATPOLAM PODDALAM SIĘ BEZSILNA JESTEM WOBEC TEGO CO ROBI MĄŻ Z MATKA DWA LATAMI-NISZCZĄ!!!.

Tatjana
Gość
Tatjana

Droga ona Proszę nie przestawaj się modlić. Bo tylko w modlitwie znajdziesz potrzebne Ci ukojenie, które działa jak Balsam na chora dusze. Nieustannie wierz w to – że wcześniej czy później Pan Bóg z pewnością wyjdzie ci z pomocna ręką naprzeciw. Właśnie wtedy gdy masz chwile wielkiego zwątpienia proszę poddawaj się – twój smutek oddaj Panu Jezusowi. Jesteś Jego ukochanym dzieckiem, a On właśnie w ciszy i w skupieniu na modlitwie czeka na ciebie. Pan Jezus oddał za nas życie – bardzo bardzo boleśnie cierpiał za nasze grzechy, a zrobił to z bezgranicznej Miłości do nas, gdyż pragnie naszego szczęścia.… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

ONA-pomodle sie za ciebie moj maz 28 lat chodzi na smyczy swojej matki ,pomodl sie o uzdrowienie ich serca ,nawrocenie i najwazniejsze o laski i blogoslawienstwo dla nich i wszystkich wrogow ,modl sie koronka w tch intencjach DO MILOSIERDZIA BOZEGO

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -