T.N-Matka Boża pełna miłości

Odmówiłam kilka a może już kilkanaście Nowenn Pompejańskich- niestety ale ich nie liczyłam, w ciągu swojego życia. W czasie odmawiania ich otrzymałam wiele łask od Pana Boga za pośrednictwem Matki Bożej.

A mianowicie znalazłam na strychu w domu wizerunek – Krwawiące Przenajświętsze Oblicze Pana Jezusa z Cotonou (Kotonu) w kraju Benin w Afryce. Dzięki dalszemu odmawianiu Nowenn otrzymałam kolejne łaski związane z tym wizerunkiem Pana Jezusa, które głosi iż otrzyma się wiele łask mając go w domu. Moja rodzina otrzymała ogrom łask od Pana Boga. Zainteresowanych tym wizerunkiem odsyłam do stron internetowych, gdzie w google należy wystukać hasło Krwawiące Przenajświętsze Oblicze Pana Jezusa z Cotonou (Kotonu) i ukaże się strona dotycząca tego tematu, wizerunek i będą opisane obietnice z nim związane.
Otrzymałam łaskę możliwości bycia w sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie, gdzie zostałam pobłogosławiona Relikwiarzem Krwi Chrystusa. Każda osoba która podchodziła, otrzymywała błogosławieństwo Reliwiarzem.Dzięki odmawianiu Nowenn ja sama się zmieniłam. Stałam się bardziej wyciszona, bardziej staram się ufać Bogu i polegać na Nim. Zrozumiałam, że nie ma przypadkowych sytuacji. Pan Bóg nie bez powodu stawia nam na drodze osoby. W czasie odmawiania Nowenn korzystałam z Sakramentów św., Pokuty i Eucharystii, dużo czytałam Pismo św. Obecnie staram się czytać codziennie Ewangelię. Dowiedziałam się również o godzinie łaski w dniu 8 grudnia, trwającą od 12-13, podczas której Matka Boża Niepokalana obsypuje wieloma łaskami tych którzy się będą modlić w tym czasie. Zrozumiałam, że wszystko jest łaską od Pana Boga, każdy dar, każda osoba, rodzina,szkoła, praca. Zgoda na obecność w tym czasie gdzie Pan Bóg chce mnie mieć jest również łaską. Zachęcam również do modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące, miejmy wrażliwe serce na pomoc ulżeniu w ich cierpieniu.
Za wszelkie łaski jakie otrzymałam od Pana Boga za pośrednictwem Matki Bożej Różańcowej z Pompejów, dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej i korzystania z Sakramentów Św., składam serdeczne podziękowania. Pan Bóg jest dobry i miłosierny, cudowny w swojej miłości, umiejmy Mu za to dziękować i uwielbiać Go za Jego dobroć, hojność i łaskawość. Chciejmy korzystać z wszelkich łask, Sakramentów Św., jakie są sprawowane i udzielane w Kościele Katolickim. Nie przegapmy tych okazji za które potem możemy żałować. Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Nowenna do św.

Antoniego z Padwy

4 czerwca - 12 czerwca

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA