Piotr: W trakcie modlitwie o własne uzdrowienie wewnętrzne moja mama się zmieniła

Odmawiałem kilka miesięcy temu Nowennę Pompejańską w intencji swojego wewnętrznego uzdrowienia, bo znajdowałem się w rozbiciu duchowym, psychicznym i emocjonalnym po rocznym wewnętrznym odcięciu się od religii.

W trakcie jej odmawiania zaszła wyraźna zmiana u mojej mamy, szczególnie w stosunku do mnie. Jest mniej nerwowa, widać, że ma więcej pokoju w sobie. Dzięki temu mam dużo większą swobodę, jeśli bym chciał porozmawiać z mamą na jakieś delikatne czy poważne sprawy. Ja też się powoli zmieniam. Pan Bóg hojnie mnie obdarowuje, czyniąc wspaniałe rzeczy!
Różaniec odmawiam codziennie, należę do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Przez odmawianie różańca Pan Bóg daje mi spokój serca, pomaga z nadzieją patrzeć w przyszłość mimo moich grzechów. Poza tym śpię z różańcem w ręku, dzięki czemu Maryja chroni mnie w nocy i sprawia, że moje sny są bardziej wartościowe.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
iwona Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
iwona
Gość
iwona

ja tez czesto spie z rozncem ze strachu…
ja juz rano sie budze pelna strachu…

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ