Monika: Burzliwe narzeczeństwo

Modlitwę rozpoczęłam chwile po Wielkanocy w tym czasie bardzo kłóciłem sie z narzeczonym. Dzięki modlitwie z pokorą udało mi sie odejść z grzechu ciężkiego czym było wspólne mieszkanie. Z czasem zrozumiałam ogromny błąd jaki popełniałam przy każdej kłótni, za wszystko obwiniała narzeczonego zamiast szukać kompromisu i wyjścia z klotni. Maryja na moje drodze postawiła człowieka który w jeden dzień zmienił moje myślenie. Dziękuje za to. Chwała Panu!

Dewocjonalia

ze św. Antonim!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karolina
Karolina
26.06.17 15:41

Bliskie mojemu sercu świadectwo. Podobne problemy mnie nurtują. Czy zrezygnowanie że wspólnego mieszkania nie popsuło relacji między Wami? Jak brzmiała intencja w której się modliłaś jeśli dotyczyła Twojego związku? Niech Maryja ma Waszą miłość w opiece. Pozdrawiam

Alberto
Alberto
26.06.17 17:30

Apel czy jest na forum osoba duchowna ? Polski oficer majacy serdecznego niewierzacego przyjaciela w Moskwie umierajacego na raka juz tylko pomoglaby mu morfina prosi o modlitwe za niego. Ja dzis dostalem wiadomosc o nowym cudzie dokonanym przez Matke Boza z Pompejòw modlilem sie w tej sprawie i od razu napisalem do Niego tj do bylego oficera o tym zdarzeniu. W odpowiedzi ten przedstawil mi sytuacje tego Rosjanina, w szpitalach nie ma nawet morfiny. Moim zdaniem trzebaby ochrzcic te osobe jak nie ma ksiedza to mozna by i ochrzcic samemu byle tylko woda byla, czy jakas osoba duchowna moze cos… Czytaj więcej »

Paul
Paul
26.06.17 18:11

Już kiedyś o tym pisałem, że jak jest źle w narzeczeństwie to w małżeństwie będzie tylko gorzej tym bardziej, że już „pobawiliście się” w małżeństwo bez Bożego błogosławieństwa i kiepsko Wam to wychodziło. Myślę, że wiele osób brnie w relacje, które od początku nie rokują dobrze a potem tyle tu świadectw i komentarzy o nieudanych małżeństwach. Tu potrzeba wiele godzin modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o światło Ducha Św. i prowadzenie w tej relacji, aby nie popełnić życiowego błędu. Z Bogiem.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x