Marta: Syn zdał z wyróżnieniem

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałam opisać jak wiele mnie spotkało dobrego odmawiając różaniec i jak niesamowita jest moc modlitwy. Modliłam się do Maryi rozwiązującej węzły w intencji syna,aby kończąc szóstą klasę zdał z czerwonym paskiem. Syn był dobrym uczniem,ale nigdy nie miał czerwonego paska na świadectwie,na półrocze też nie wypadł idealnie średnia4,30. Postanowiłam pomodlić się. W trakcie modlitwy wszystko zaczęło się psuć:dostawał słabe oceny, punkty minusowe za zachowanie i szczerze mówiąc powoli traciłam nadzieję. W ostatnim tygodniu przed radą zaczęły się dziać rzeczy nieprzewidywalne.Nie wiem nawet jak to się stało,ale syn poprawił oceny i po raz pierwszy otrzymał świadectwo z czerwonym paskiem. Dziękuję Ci Mateńko!!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Janina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Janina
Gość
Janina

Jaką siłę i moc ma Modlitwa Różańcowa, doświadczyłam wielokrotnie w swoim życiu. Przez Różaniec uprosiłam wiele łask nie tylko dla siebie , ale dla moich bliskich.To Królowa RÓŻAŃCA Św uprosiła, poprzez moją modlitwę i prośbę, nawrócenie mojego brata, który tak daleko odszedł od Boga, od modlitwy od sakramentów Św. To Matka Boża sprawiła, przychodząc w swoim cudownym obrazie Jasnogórskim do mojej miejscowości ,że mój brat przystąpił do Spowiedzi św, po wielu latach niechodzenia do Kościoła i stał się pobożnym człowiekiem, który corocznie zaczął jezdzic na pielgrzymki Do Matki Bożej Jasnogórskiej, ktore corocznie organizowałam do Częstochowy.Wielokrotnie Matka Boża uprosiła dla niego… Czytaj więcej »

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ