Marcin: Dziękuję Matce Bożej z całego serca

hodząc na zajęcia z masażu jedna z nauczycielek od przedmiotów teoretycznych próbowała nauczyć nas kilku masaży w praktyce. Chciała się podzielić wiedzą zdobytą w czasie swojej pracy w Grecji, gdzie posiadła obszerną wiedzę na temat zabiegów, w których wykorzystuje się refleksologię, meridiany, czakramy itd. – mówiąc w skrócie chodzi o ezoterykę.

Nie podobało mi się to i jako wierzący i praktykujący chrześcijanin opuszczałem te zajęcia praktyczne (tak żeby tylko mieć 50 % obecności). Pewnego dnia pomyślałem, że zamiast unikać i opuszczać zajęcia, powinienem zacząć się modlić za tę kobietę. Jak pomyślałem, tak też zrobiłem 🙂 Odmówiłem nowennę pompejańską w intencji jej nawrócenia, aby nie przekazywała tej niedobrej wiedzy. Modlitwę zakończyłem 16 lutego (miałem wtedy przerwę zimową). Następnego dnia czyli 17.02 zadzwonili do mnie z sekretariatu, że mam się wstawić w celu odebrania dokumentów, gdyż wczoraj przyszła decyzja z centrali, że oddział szkoły ma zostać zlikwidowany do końca następnego tygodnia. Gdy poszedłem po odbiór dokumentów, pani w sekretariacie powiedziała, że pismo przyszło tak nagle i niespodziewanie, nawet dyrektor niczego wcześniej nie widział.
Dziękuję Matce Bożej z całego serca za ten dar i wierzę, że będzie mi pomagać w nowej szkole, gdzie muszę w krótkim czasie nadrobić dość dużą różnicę programową 🙂

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
M.
M.
10.06.17 12:33

Wow 🙂

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x