M: list – Nawracajcie się bo bliskie jest królestwo niebieskie!!!

Maryjo dziękuję!Odmawiam obecnie 2 nowennę a świadectwo daję już za pierwszą. Moje życie wyglądało tak… jeszcze przed odmawianiem nowenny grzeszylam ( przeklinałam,gniew,itp.) Jestem obecnie w związku cywilnym nie mamy ślubu kościelnego(w mojej 2 nowennie jest intencją wziąść ślub kościelny) ponieważ „on” nie ma ani chrztu komunii bierzmowania.

Jest to przyczyną jego rodziców. Babcia śp była jechowa.Matka nie przywiazywala do tego żadnej uwagi.Coś go ciągle odpycha.Modlę się aby nawrócił się do Boga i zrozumiał co jest najważniejsze w życiu(Bóg) . Tak jak na początku mojego świadectwa chcę wam opowiedzieć co mnie nawróciło do Boga.Nie chodziłam do kościoła myślałam bo po co jak i tak nie mogę się wyspowiadac ani przyjąć komunii świętej.Bo żyję w grzechu(ślub cywilny).Gdy ks chodził po kolędzie rozmawiałam z nim przez krótką chwilę… poplakalam się.Coś we mnie pękło.Czytałam oraz oglądałam ks Glassa i nie tylko.Postanowiłam zmienić swoje życie.Znalazłam w Internecie nowennę pompejanską(oczywiście to Bóg mnie pokierowal) i zaczęłam się nią modlić. 4 różańce dzień w dzień a do tego modlitwy 1.5godz. myślałam że nie dam rady ale … nic nie jest niemożliwe!Modlilam się o zdanie prawa jazdy… zdałam oczywiście! Dziękuję Maryjo!!!Mój egzaminator był bardzo religijny i to też nie przypadek! dużo bardzo dużo bym pisała co dzieje się teraz w moim życiu.Co czuję w głębi dyszy… to pokój,spokój,miłość,bezgranicznie ufam Maryji Bogu Nie mam lęku,smutku, gniewu wszystko odeszło!!!Kiedyś co noc miałam straszne koszmary teraz… nie mam nic!!!!!! On wieżę że się nawruci dzięki Maryji (modlę się o to) Kiedyś nawet nie wiedziałam że jest taka niedziela tydzień po Wielkanocy(niedziela Miłosierdzia Bożego) Jednak dowiedziałam się dzięki siostrze też nie przez przypadek ona również odmawia nowennę.Chociaż było ciężko dotarliśmy do kościoła.Wyspowiadalam się z całego życia…było to trudne,płakałam strasznie nie wiem co pomyślał ks o mnie ale zapytał się tylko o jedno dlaczego akurat dziś… odpowiedziałam bo właśnie tylko w ten dzień mogę to jest cudowne ile Jezus daję nam miłości a my nie bierzemy jej ja chodź tak bardzo pragnę żyć bez grzechu wyspowiadac się przyjąć komunię sw a nie mogę! (13 lat nie była ani u spowiedzi ani nie przyjmowalam komunii św) to jest straszne bardzo mnie to boli ale wieżę że to się cwszystko zmieni gdzieki MaryjiA tak dużo ludzi może i z tego nie korzysta to jest straszne!!! Nawracajcie się bo bliskie jest królestwo niebieskie!!! Moje życie zmienia się z dnia na dzień dzięki Maryji. Dziękuję Ci Matko Boża i wieżę w to że(On) się nawróci do Boga.Chwała Panu za wszelkie dobro które mnie spotyka.Z Bogiem.

Oryginalne dziesiątki różańca z kamieni szlachetnych - bransoletki na rękę!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Kallinich KamilAlaKrysia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

Bardzo piękne i szczere Świadectwo.
U Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
Jesteś rozsądną,mądrą i dzielną dziewczyną.

Króluj nam Chryste !

Ala
Gość
Ala

A wiesz, że istnieje możliwość ślubu kościelnego z osobą niewierzącą – tzw. „ślub jednostronny”?

Kallinich Kamil
Gość
Kallinich Kamil

W podobny sposób Matka Boża zaczeła działać w moim życiu…. po 7 Latach związku w grzechu. I wielu przeżyciach związanych z życiem dalekim od Boga. Matka Boża sprowadziła mnie na właściwą droge. Nawróciłem się i w końcu jestem szczęśliwy. Dzięki tobie Kochana Matko Bóg zapłać….

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -