Kinga: Podsumowanie moich nowenn

Składam świadectwo dla ukochanej Matki Bożej dopiero po 4, 5 roku non stop odmawiania, a odmówiłam przeszło 30 nowenn. Straciłam rachubę ponieważ odmawiam jedną za drugą i będę odmawiać do końca moich marnych dni- jest uzależniająca, lepiej chyba przeżyć życie z pomocą nieba:)Pragnę wymienić łaski jakie otrzymałam tzw. skutki uboczne nowenny, gdyż nigdy się nie modliłam za siebie, dopiero teraz odmawiam 1 nowennę we własnej intencji, zawsze mi się wydawało że byłoby to zbyt egoistyczne. Odmawiałam nowenny za nawrócenia, za poprawe zdrowia, relacji w rodzinie, bliskich i dalszych mi osób. Matka Boża nie zapomniała o mnie i mnie obdarowała łaskami takimi jak ‚ 1)uwolnienie/ uzdrowienie z nałogu masturbacji, który trwał 10 lat, 2)małżeństwo z idealnym kandydatem który spełnia niemalże wszytskie moje oczekiwania(mąż jest też moich najlepszym przyjacielem)3) poprawa relacji w małżeństwie- brak kłotni itp4) mąż sam zaczał nagle nosić cudowny medalik, gdzie wcześniej nazywał mnie mocherowym beretem i się naśmiewał, 5)dostałam pracę o którą nawet nie prosiłam, 6)moje stany lękowe powoli zanikają gdzie zdiagnozowano u mnie nerwicę 7)adoracja codzienna kaplicy wieczystej, mogę oddać Panu Jezusowi moje wszytskie problemy a także innych ludzi(pragnienie codziennej adoracji i pewnie wiele innych łask których nie potrafie przytoczyć.

Oryginalne dziesiątki różańca z kamieni szlachetnych - bransoletki na rękę!

17
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
9 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
WojtekMaria IIRedakcjaAniamt Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jan
Gość
Jan

Idealny kandydat – przyjaciel, który naśmiewa się i szyderczo kpi z tak wrażliwej sfery życia, jaką jest religia i wiara? Gratuluję wytrwałości, 30 nowenn to już coś. Ja jestem dopiero przy piątej ale też widzę efekty.

Kinga
Gość
Kinga

Nie rozumiem dlaczego redakcja nie opublikowała całości mojego świadectwa?? Proszę mi to wytłumaczyć droga redakcjo?

Redakcja
Admin
Redakcja

Uprzejmie informuję, że nic w Pani świadectwie nie zostało usunięte. Otrzymaliśmy je takie i takie zostało opublikowane. Może nie przesłała go Pani w całości do nas, przypadkowo coś zostało skasowane? Proszę o dosłanie drugiej części, chętnie je uzupełnimy.

Kinga
Gość
Kinga

Dziękuję za odpowiedź droga redakcjo. Oto druga część i potem świadectwo w całośći. Wysyłam w komentarzach gdyby nie doszło znów w całości. Składam świadectwo dla ukochanej Matki Bożej dopiero po 4, 5 roku non stop odmawiania, a odmówiłam przeszło 30 nowenn. Straciłam rachubę ponieważ odmawiam jedną za drugą i będę odmawiać do końca moich marnych dni- jest uzależniająca, lepiej chyba przeżyć życie z pomocą nieba:)Pragnę wymienić łaski jakie otrzymałam tzw. skutki uboczne nowenny, gdyż nigdy się nie modliłam za siebie, dopiero teraz odmawiam 1 nowennę we własnej intencji, zawsze mi się wydawało że byłoby to zbyt egoistyczne. Odmawiałam nowenny za… Czytaj więcej »

Wojtek
Gość
Wojtek

Droga Kingo czy wiesz dlaczego budzisz się o 3 nad ranem a nie o innej godzinie? Pan Jezus umarł na krzyżu o godzinie 3 i jest to pora o której demony przystępują do atak. Mnie też kilkukrotnie przytrafiło się to, mam na myśli koszmary. Nie bój się Matka Boża ma cię w swojej opiece i ochrania cię. Nie przestawaj się modlić.
Pokój z tobą

grazka SA
Gość
grazka SA

Zazdroszczę łask, które zostały wam dane. Ja czas swojej nowenny miałam straszny. Wielkie cierpienie, bo poczatki leczenia depresji. Puki co nie została wysluchana choc minęło 4 mce.Na końcu nowenny mialam taki obraz przed oczami, ze osoba o ktora sie modliłam o nawrocenie i uzdrowienie, kleczy przed Panem Jezusem a Jezusa robi znak krzyża i mowi wybaczambi nie czyn tak, wiecej i wskazał na mnie, stojaca obok Matki Bożej siedzącej na tronie i powiedział: kochaj Ta kobietę, bo Ona kocha Cie bardzo i nie krzywdz jej wiecej. Nie wiem jak mam to odbierać, nie jestem z tym mężczyzna i na ten… Czytaj więcej »

Kinga
Gość
Kinga

grazka SA- Proszę podać mi meila to ja napiszę jakie miałam na początku trudności „)))

grazka SA
Gość
grazka SA
grażyna
Gość
grażyna

Ja za tydzień kończę 23 nowennę i jak ty jestem uzależniona od różańca.Ciężko mi nieraz zmówić dziesiątkę a nowenna składa się z 3 części odmawiam ochoczo i to jest dla mnie wielka łaska a resztę przyjmuję z pokorą.

Kinga
Gość
Kinga

do JAn- Przecież napisałam że zaczął nosić cudowny medalik z własnej nieprzymuszonej woli, a co za tym idzie już nie naśmiewa się z mojej pobożności. Czyli kierując się tylko i wyłącznie kryterium pobożnosci nigdy bym nie znalazła męża. 🙂

Darek
Gość
Darek

Do Moderatora

Proszę zmienić obraz umieszczony przy tym poście.
Nie dochodzę co przedstawia, ale na pewno NIE są to różańce.

mt
Gość
mt

To są różańce, ale najprawdopodobniej muzułmańskie.

Darek
Gość
Darek

Czyli nie różańce.

Ania
Gość
Ania

Droga Kingo,

Bardzo piekne swiadectwo, ciesze sie bardzo ze otrzymalas tyle lask. Ja osobiscie tez odmawiam NP od 2013 roku, trudno mi powiedziec ile zmowialm nowenn. Jak wiekszosc ludzi co odmawiaja NP sa bardzo uzaleznieni od tej NOwenny. Tak samo i ja. To jest naprawde piekna nowenna, ktora bardzo polecam wszystkim.

Zycze powodzenia

Kinga
Gość
Kinga

Droga Aniu, czuję niesamowitą opiekę M. Bożej i pomoc każdego dnia, tego sie nie da opisać słowami, cóż co mi zostaje jak odmawianie nowenny, nikt przecież nie zna dnia ani godziny a to może nastąpić w każdej chwili pomimo moich 29 lat’) pozdrawiam serdecznie

Maria II
Gość
Maria II

do mt – muzułmanie nie mają krzyża-ich symbolami jest półksiężyc i gwiazda,które były najpierw symbolami państwowymi.Przecież są akcje,że muzułmanie żądają,żeby z pomieszczeń, gdzie przebywają usunąć krzyże czy obrazki świętych.

Darek
Gość
Darek

Na poprzednim obrazku (przed zmianą) nie było krzyżyków.
Aktualnie został zmieniony przez Moderatora i jest przepiękny.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -