Kasia: Nasza radość była i jest nie do opisania

Pragnę podzielić się z Wami świadectwem cudu jakie otrzymałam wraz z mężem w czasie odmawiania nowenny pompejańskiej. Od dwóch lat bezskutecznie staraliśmy się o dziecko. Był to dla nas bardzo trudny czas. Rodzina zawsze była i jest dla nas najważniejsza. Jako ludzie wierzący, nie zakładaliśmy innej opcji niż naturalne zajście w ciążę. Po nieudanych próbach starania rozpoczęliśmy wizyty i konsultacje u lekarzy specjalistów zajmujących się leczeniem niepłodności. Ostatecznie otrzymaliśmy druzgocącą dla nas diagnozę – wskazanie z kliniki leczenia niepłodności – przeprowadzenie zabiegu in vitro. Trudno było to przyjąć. Staliśmy się dla siebie jeszcze bardziej bliscy. Postanowiliśmy, że powiemy o tym naszym rodzicom, którzy już nie mogą się doczekać, że zostaną dziadkami. W międzyczasie ktoś przypomniał mi o modlitwie do Matki Bożej – nowennie pompejańskiej. Wiedziałam, że kosztuje sporo wyrzeczeń, ale wierzyłam też, że tylko Matka Boża i Pan Bóg mogą zmienić wszystko. Rozpoczęłam nowennę, a kilka dni później dowiedziałam się, że moja teściowa również zaczęła odmawiać. Modliłam się i wierzyłam, że wszystko co się dzieje w moim życiu ma jakiś ukryty sens. I stało się. Po kilku dniach odmawiania nowenny pompejańskiej dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Nasza radość była i jest nie do opisania, zwłaszcza, że jestem przekonana, iż dzieciątko, które noszę pod swoim sercem jest szczególnie bliskie Matce Bożej.
Chciałabym Was zachęcić do odmawiania nowenny pompejańskiej. Nie traćcie nadziei, ale módlcie się. Bóg Was wysłucha!

Różaniec to najpotężniejsza i najpiękniejsza modlitwa jaką znam.

„Wszystkim odmawiającym pobożnie mój różaniec przyrzekam moją szczególniejszą opiekę i wielkie łaski.. O cokolwiek przez różaniec prosić będziesz – otrzymasz”.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
lifeofgosiaMariaEwaAmanda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Amanda
Gość
Amanda

Niech Trójca Święta i Matka Boża Pani Błogosławi 🙂

Ewa
Gość
Ewa

Wszystkiego dobrego dla całej Waszej Rodziny. Dziękuję za świadectwo- wnosi tyle radości, miłości i zawierzenia Bogu i Maryi. Niech Was opieka Najwyższego i Maryi nigdy nie opuszcza. Szczęść Wam Boże!

Maria
Gość
Maria

Dołączam się do gratulacji i błogosławieństw 🙂

lifeofgosia
Gość
lifeofgosia

piekne swiadectwo, ja tez odmawiam nowenny i musze za jakis czas odmowic w sprawie dziecka bo chcialabym miec dziecko ale moj chlopak nie chce narazie, chcialabym bysmy zalozyli rodzine, oczywiscie najpierw slub 🙂

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -