Karolina: Zdrowy synek

W lutym ubiegłego roku w 22 tygodniu ciąży straciłam córeczkę. Poród przedwczesny, żyła 1,5h. Po tych wydarzeniach ciężko było się pozbierać. Zaczęłam szukać dobrego lekarza, który mnie poprowadzi. W lipcu trafiłam na wspaniałą PAnią doktor, która jak się później okazało, była bardzo religijna. W sierpniu znowu byłam w ciąży. Niestety okazało się, że mam poważnego krwiaka w macicy, który zagraża ciąży.

Dowiedziałam się o nowennie i zaczęłam się usilnie modlić. W połowie września trafiłam na Izbę przyjęć z silnym krwawieniem. Po zrobieniu usg lekarki powiedziały, żebym wracała do domu i czekała, aż poronię, bo one nie dają szans tej ciąży. Po kilku tygodniach mojej modlitwy nowenną pompejańską okazało się, że krwiak zniknął. Modliłam się i wierzyłam, że wszystko będzie dobrze. Zakończyłam jedną nowennę i rozpoczynałam kolejną. Później na każdym kroku czułam opiekę Maryi, lekarka, która prowadziła moją ciążę bardzo dobrze się mną opiekowała i również za mnie modliła w wielu świętych miejscach, do których podróżowała. Moja ciąża była leżąca, przeleżałam 8 miesięcy, niewiele wstając z łózka. Przyszedł dzień porodu, rodziłam w tym szpitalu, w którym chciałam, również za sprawą pomocy Maryi. Podczas porodu w myślach wzywałam Maryję, św. Elżbietę i św. Ritę, które stały mi się bardzo bliskie podczas ciąży. Nie pamiętam, żeby cokolwiek mnie bolało, mimo tego, że znieczulenie podane przez anestezjologa nie zadziałało.Wiem, że bolało, ale już zapomniałam o bólu. Synek urodził się dwukrotnie owinięty pępowiną i z supłem na pępowinie, wg położnej, która odbierała poród, dziecko powinno imrzeć w macicy z niedotlenienia. A synek urodził się zdrowy, dostał 10 punktów, rozwija się bardzo dobrze. W tej ciąży kilka razy słyszałam, że miałam dużo szczęścia. Ja jestem pewna, że to nie szczęście, tylko pomoc Maryi. Dziękuję Matko za Twoją pomoc, wiem, że to tylko dzięki Tobie. Będę Ci dziękować każdego dnia.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
elaEmekkubaEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Piękne świadectwo smile Panu Bogu niech będą dzięki!

kuba
Gość
kuba

Jakie są kryteria tego, że jedno dziecko Bóg uzdrowi,
a drugiego już nie?

Emek
Gość
Emek

Kuba jak umrzesz i spotkasz Pana Boga to się Go wtedy spytaj jakie są kryteria wątpię aby jakikolwiek człowiek mógł ci na to pytanie odpowiedzieć

ela
Gość
ela

Kuba , gdybyś miał wiarę jak ziarnko gorczycy, góry byś przenosił.

kuba
Gość
kuba

Ela, to czemu nikt nie ma takiej wiary?

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ