Karina: Nie skończyłam jeszcze części błagalnej a już otrzymałam nową ofertę pracy

Minął niedawno rok od kiedy pracuję w nowym miejscu. Moje życie ma teraz nową jakosć. Poprzednia praca była stresująca, intensywna i wyczerpująca. Kiedy podupadłam na zdrowiu postanowiłam, że tak dalej być nie może.

Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji znalezienia nowej pracy. Nie skończyłam jeszcze częsci błagalnej a już otrzymałam nową ofertę pracy, którą przyjęłam. Praca jest spokojna, blisko miejsca zamieszkania, dogodne godziny pracy i życzliwi współpracownicy. Maryjo, dziękuję.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
aniabAnia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ania
Gość
Ania

Super, zazdroszczę ale pozytywnie 🙂 Sama nie mogę wymodlić od kilku lat dobrej pracy, jestem skazana na bezrobocie do końca życia. Na wsi gdzie mieszkam nie ma szans na dobrą pracę.

aniab
Gość
aniab

Karina
jestem teraz w takiej samej sytuacji jak Ty przed podjęciem Nowenny. W mojej pracy jestem bardzo zestresowana, wykończona psychicznie. Nie mogę spać, ciągle płaczę. Kiedy nadchodzi niedziela, ja już mam ból brzucha, ponieważ w poniedziałek znów trzeba wrócić do pracy. Chyba znów zacznę odmawiać Nowennę w intencji znalezienia nowej pracy. Pracy która przyniesie mi radość, uśmiech na twarzy ……………

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką