Iwona: Modlitwa o zdrowie syna

Nowennę pompejańską odmówiłam w intencji mojego synka, o dobre wyniki badań i zdrowie.
Przez dłuższy czas (parę miesięcy) codziennie bolał go brzuch, biegał też średnio po 5 razy na dzień do łazienki, kilka razy pojawiła się krew, śluz. Oczywiście wyczytałam w internecie, że takie objawy mogą świadczyć o wielu chorobach, łącznie z tymi naprawdę poważnymi i coraz bardziej się tym denerwowałam. Porobiliśmy podstawowe badania, usg itp. i w końcu dostaliśmy skierowanie do szpitala.
Nowenna pompejańska jakoś tak „zaczęła za mną chodzić” – a to natknęłam się na jakiś wpis w internecie, artykuł w gazecie, ksiądz coś wspomniał na kazaniu… Dziesiątkę różańca odmawiałam codziennie mniej lub bardziej regularnie od jakichś 7 lat, ale odmówienie całego różańca przez 54 dni wydawało mi się strasznie trudne. W końcu jednak, gdy zbliżał się termin przyjęcia do szpitala, postanowiłam odmówić w intencji syna nowennę – modliłam się, aby okazało się, że to nie jest nic poważnego i o zdrowie, jeśli taka będzie Wola Boża. Najtrudniej było na 3-dniowym wyjeździe i w szpitalu, ale wytrwałam i odmówiłam ją do końca.
Wyniki badań wyszły dobrze! (w tym gastroskopia i kolonoskopia, bad. na celiakię, nietolerancję laktozy i szereg innych). Stopniowo też syn coraz rzadziej skarżył się na ból brzucha, tak stopniowo, niepostrzeżenie. Lekarze co prawda mówią, że tak czasem się zdarza, że nie udaje się ustalić przyczyny bólu brzucha u dziecka, że to może być na tle nerwowym itp. ale ja wierzę, że to zasługa Matki Bożej.

Oryginalne dziesiątki różańca z kamieni szlachetnych - bransoletki na rękę!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
BarbaraJustyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Justyna
Gość
Justyna

Chwała Panu.

Barbara
Gość
Barbara

Moja wnuczka cierpi na tę samą przypadłość od 4 m-cy , przeszła te same badania w szpitalu( w Niemczech) ,czytając to świadectwo jakbym słuchała mojej córki. Ja też odmawiam nowennę o uzdrowienie wnuczki, to świadectwo odbieram jako znak od Matki Bożej że będzie dobrze.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -