Ewelina: Dziękuję Matko, dziękuję za wszystko!

Nowennę pompejańską odmawiam już od kilku lat. Zawsze były to sytuacje trudne, wręcz beznadziejne. Gdy problemem był brak pracy kogoś bliskiego, dostawał ją w ostatnich dniach odmawiania nowenny. Gdy chodziło o wykluczenie choroby nowotworowej cuda działy się bardzo szybko. Teraz nie dziwi mnie już, gdy pierwsze sygnały widzę już pierwszego dnia odmawiania nowenny w danej intencji. Dziękuję Matko, Dziękuję za wszystko!

Oryginalne dziesiątki różańca z kamieni szlachetnych - bransoletki na rękę!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
LidiaKasiaM. Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
M.
Gość
M.

Zazdroszczę.

Kasia
Gość
Kasia

Cieszę się wraz z Tobą, ze mną jest tak, że jedna z moich intencji, dotycząca uzdrowienia została wysłuchana. Druga o pomoc w rozwiązaniu spraw uczuciowych – nie, nadal tkwię w tej dość trudnej sytuacji i nie mam odwagi prosić Maryi na nowo w tej samej sprawie, tym bardziej, że kilka razy próbowałam i nie kończyłam modlitwy. A jest jeszcze tyle problemów do rozwiązania.. tyle spraw chciałabym przedkładać Maryi w tej modlitwie i nie wiem od czego zacząć..i boje się, że nie dam rady dokończyć. Bo albo zasypiam odmawiając, albo ktoś ciągle czegoś potrzebuje, rozpraszając mnie po prostu, a czasem dzieją… Czytaj więcej »

Lidia
Gość
Lidia

Ewelino, proszę pomódl się za mnie i moje trudne sprawy. Odmawiam Nowennę dopiero 8 dzień….tak bardzo potrzebuje interwencji Matki Najświętszej. Bóg zapłać.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -