E: Nie ma takich słów, by opisać cuda jakie dzieją się każdego dnia!

To moja pierwsza Nowenna Pompejańska. Nigdy bym jej nie zaczęła odmawiać bo wiedziałam, że mogę nie wytrwać, nie być skupiona, po prostu niegodnie. Choroba położyła mnie do łóżka( wcale tego jeszcze nie wymagała). Wstawałam z bólem i potwornym zmęczeniem, by cokolwiek zrobić. Wtedy pomyślałam „przecież jeszcze chodzę, widzę, mówię. Pan Jezus nie chce, skoro tak jest, żebym położyła się do łóżka, leżała i czekała na śmierć”

Zaczęłam modlić się o uzdrowienie. Na klęcząco czy na siedząco, prosząc by Maryja przyjęła mnie taką jaka jestem. Lepiej tak się modlić, niż wcale. Nie wiem w jakim stadium jest moja choroba ale wiem jedno. Nie ma takich słów , by opisać cuda jakie dzieją się każdego dnia, podczas odmawiania nowenny. Jak ktoś sam nie zacznie się modlić, to tego nie zrozumie. Wiem, że niczym nie zasłużyłam sobie na łaskę obecności Maryji w moim życiu ale JEZU, UFAM TOBIE.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
ElwiraMaria II Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria II
Gość
Maria II

E: pomodlę się o Twoje zdrowie-dużo dobrego Ci życzę,to wielka łaska,że potrafisz modlić się w ciężkiej chorobie.Trzeba wierzyć,że wymodlisz wyzdrowienie,bo przecież Matka Boża objawiła się właśnie chorej Fortunatinie Agrelii i zachęciła ją do odmawiania nowennych różańcowych i dziewczyna w cudowny sposób wyzdrowiała.Życzę Ci tego z całego serca.M.

Elwira
Gość
Elwira

Serdeczne Bóg zapłać. Odwdzięczam się również modlitwą. Podziękowaniem ukochanej Maryi za cudownych ludzi, którzy modlą się za mnie i za tych, którzy nie poznali jeszcze tajemnicy i mocy różańca świętego.

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ