Bogumiła: Nawrócenie syna

Mamy z Mężem piątkę prawie dorosłych Dzieci. Chodzimy co niedzielę zwykle razem do kościoła. Matka Najświętsza Niepokalana i Matka Boża Częstochowska wyprosiła naszej rodzinie wiele łask Bożych, za co jesteśmy Matce Boga bardzo wdzięczni. Jednak , gdy dwa lata temu jeden z naszych synów przeżywał poważne wątpliwości w wierze oraz przestał przystępować do sakramentów św., poważnie zatroskana o Jego stan ducha odmówiłam nowennę do Matki Bożej Pompejańskiej. Nie było łatwo, ale wyraźnie czułam pomoc Maryi, abym nowennę mogła odmówić do końca. Dwa miesiące po zakończeniu nowenny pompejańskiej Syn wyspowiadał się i wrócił do praktyk religijnych. Wkrótce też przyłączył się do wspólnoty katolickiej Młodzi i Miłość, która pomaga Mu rozwijać i umacniać Jego wiarę. Syn ugruntował się w wierze w Jezusa Chrystusa, chętnie się modli, czyta Pismo Św., bierze udział w rekolekcjach i jest dużo pogodniejszy. Dziękuję Matce Bożej za uzdrowienie i ożywienie wiary w Boga u naszego Syna. Ponadto ja sama od czasu odmówienia nowenny pompejańskiej więcej się modlę, szczególnie na Różańcu, co uważam za szczególny dar od Jezusa Chrystusa i Jego Matki Maryi.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Maria IILucyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Lucyna
Gość
Lucyna

Bardzo piękne swiadectwo!! Chwala Panu i Matce Najświętszej za ten cud 🙂 Ja modlę się rok za nawrocenie kolezanki, i już powoli tracę nadzieje bo stanęło na tym ze od 5 miesięcy nie rozmawiamy (nagle urwal nam sie kontakt i dopiero ostatnio odpisala mi na wiadomosc ) ale nie mam pojęcia czy się u niej cokolwiek zmieniło na lepsze. Ja cały czas się modlę za Nią ale czasem myślę sobie tak, że może Bóg tego nie chce wiec nie pozwala nam się już więcej z sobą kontaktować? 🙁 13 czerwca kończę kolejna nowenne za Nią.. Może Matka Boża rozumie i… Czytaj więcej »

Maria II
Gość
Maria II

Bogumiło- pewnie Matka Boża bardzo Cię kocha/nie tylko za Twoje imię;))/,ponieważ Syn tak w krótkim czasie się nawrócił.Modlę się o nawrócenie mojego Syna 5 lat,ale nie narzekam,bo jakże mi daleko do św.Moniki.Przyjdzie czas,że mój Tadeusz uklęknie przed Jezusem i Jego Matką.Proszę o krótką modlitwę w tej intencji.M.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -