As12 – LIST: Tak wiele łask

Chciałabym podzielić się świadectwem otrzymanych łask za przyczyną Królowej Różańca Świętego. Zdałam sobie sprawę iż modlitwa nie jest czarodziejska różdżka.Może w moim samopoczuciu psychicznym nie ma spektakularnych efektów aczkolkwiek po terapii czuje się zdecydowanie lepiej.Spotkałam tam ludzi,którzy w konkretny sposób pomogli mi odkryć przyczyny swojego złego stanu.
Dochodziłam do tego bardzo długo aczkolkwiek nigdy nie mogłam dotrzeć do punktu wyjścia.

Modliłam się Nowenna Pompejanska w intencji,abym spotkała na swojej drodze swojego męża oraz by był dobrym człowiekiem.Spodobał mi się pewien człowiek,ale nie wiem jednak co z tego wyniknie. Powierzę tą znajomość Matce Bożej. Może Ona da mi szansę bym jeszcze go spotkała.

Święta Rita

Patronka na nasze czasy!

Poznaj życiorys tej "wyjątkowo skutecznej Świętej" i oddaj Jej swoje troski w modlitwie.


Nasze intencje modlitewne:

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Jan Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jan
Gość
Jan

Dzięki za świadectwo. Też miałem intencję dotyczącą znalezienia kogoś. Nie spełniła się póki co ale sporo się pozmieniało w moim myśleniu, postrzeganiu świata. Nie mam wewnętrznego lęku, który gdzieś zawsze mi towarzyszył. Cenię to co mam i bardziej jestem świadomy przemijalności, co też wyznacza właściwy kierunek w życiu.