Anna: Spokój

To świadectwo powinnam złożyć dwa lata temu, w czasie odmawiania pierwszej nowenny. Modliłam się o zdrowie mojego starszego synka, który cierpi na chorobę przewlekłą. Choruje nadal, ale ja w czasie odmawiania modlitwy doznałem wiele innych łask, a ta szczególną było poczęcie mojego trzeciego dziecka.. Zawsze marzyłam o dużej rodzinie, a choroba synka zmusiła mnie i męża do dołożenia tych pragnień gdzieś daleko, daleko. Miało być dwoje dzieci, mąż nie dawał się namówić, do tego właśnie momentu.. Dziś cieszymy się naszymi dziećmi, na przekór chorobie syna cieszymy się sobą, tym, że mamy siebie. Teraz odmawiam druga nowenne w intencji mojego drugiego syna, choć wiem i czuję to, że Maryja otacza opieka je wszystkie. Odkąd odmawiam modlitwę czuję spokój i wewnętrzne przekonanie, że rodzina jest najważniejsza. Daję moim dzieciom dużo więcej i wiem, że to Maryja prowadzi mnie za rękę.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Maria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Spokój. Taki jest tytuł świadectwa. I właśnie taki spokój towarzyszy jego czytaniu. Na początku nie umiałam określić tego uczucia. Ale właśnie taki spokój i wzruszenie faktem, że Bóg istnieje, że działa wg własnego planu, najlepszego dla nas. I wzruszenia faktem, że my, ludzie, kochamy Go i ufamy Mu, mimo że nie wszystko otrzymujemy tak jak o to prosimy. To zaufanie, zawierzenie daje nam spokój. Cieszę się, że przeczytałam to świadectwo.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…